Grybai Didžioji Britanija, Didžioji Britanija, Europa: ID grybai, rupūžių identifikavimo bendrieji pavadinimai

Rūšių sąrašas - įvairovė - ekologija - identifikavimo vadovas - valgomieji grybai - nuodingi grybai - grybų naudojimas - mokslo Colus hirudinosus Skėčiai nuo saulės - Macrolepiota procera Geltonasis elnias - Calocera viscosa Agaricus bisporus, bazidijos „Fairy Inkcap“ - „Coprinellus disseminatus“ Musmirė - Amanita muscaria Aleuria aurantia parafizės Voveraitė - Cantharellus cibarius Tulostoma brumale Violetinė internetinė kepurė - Cortinarius violaceusgrybų identifikavimas - paveikslų galerijos
  • Agaricaceae - tikrieji grybai ir kt
  • Amanitaceae - Amanita ir sąjungininkai
  • Askomicetai - taurė ir kolbos grybai
  • Bolbitiaceae - laukinės kepurės ir sąjungininkai
  • Boletales - baravykai ir sąjungininkai
  • Laikikliai ir plutos grybai
  • Cantharellales
  • Clavariaceae
  • Cortinariaceae - internetinės kortelės
  • Dacrymycetaceae
  • Entolomataceae - rožinės žiaunos ir sąjungininkai
  • Gasteromicetai - pūtimo kamuoliai ir kt
  • Heterobasidiomicetai - želė grybai
  • Hygrophoraceae - vaško dangteliai ir medienos vaškai
  • Inocybaceae - fibrecaps ir sąjungininkai
  • Liophyllaceae - Domecaps ir sąjungininkai
  • Marasmiaceae - parašiutai ir sąjungininkai
  • Mycenaceae - gaubtai ir sąjungininkai
  • Pleurotaceae - austrės ir sąjungininkai
  • Pluteaceae
  • Psathyrellaceae - Brittlestems ir sąjungininkai
  • Russulaceae - pieno dangteliai ir brittlegills
  • Strophariaceae - plonos kepurės ir sąjungininkai
  • Tricholomataceae - riteriai ir sąjungininkai
  • Slime Pelėsiai (ne iš tikrųjų grybai!)

Šioje rūšiuojamo indekso lentelėje yra daugiau nei 700 grybų rūšių paveikslėliai, aprašymai, taksonominė istorija, buveinė ir paplitimo informacija.

(Čia išvardyti grybai priklauso - Basidiomycota klasei, nebent pažymėta Asc = Ascomycota, Zyg = Zygomycota.)

Nuo A iki Z

Moksliniai vardai

Nuo A iki Z

Bendri vardai

Nuo A iki Z

Mikologinės šeimos

Spalva (masė)

Sporos - apytiksliai

Inonotos spindulys Alksnio laikiklis Hymenochaetaceae 02
Ciborijos posėdis Alksnio taurė Sclerotiniaceae (Asc) 01
Pholiota alnicola Alksnis Scalycapas Strophariaceae 09
Exidia recisa Gintaro želė Auriculariaceae 01
Laccaria amethystina Ametistas apgavikas Hydnangiaceae 01
Mycena arcangeliana Angelo variklio dangtis Mycenaceae 01
Pleurocybella košės Angelo sparnai Marasmiaceae 01
Lentinellus cochleatus Anyžinis kukurūzų lukštas Auriscalpiaceae 01
Clitocybe odora Anyžinis piltuvėlis Tricholomataceae 01
Clavulinopsis luteoalba Abrikosų klubas Clavariaceae 01
Geastrum fornicatum „Arched Earthstar“ Geastraceae 10
Entoloma pleopodium Aromatinis Pinkgill Entolomataceae 05
Ganoderma applanatum Atlikėjo laikiklis Ganodermataceae 09
Tricholoma virgatum Ašenas Riteris Tricholomataceae 01
Parasola leiocephala Plikas rašalas Psathyrellaceae 12
Melanoleuca melaleuca Plikas riteris Tricholomataceae 02
Astraeus hygrometricus Barometras „Earthstar“ Diplocystidiaceae 10
Imleria badia Boletės įlanka Boletaceae 07
Peziza badia Įlankos taurė Pezizaceae (Asc) 01
Polyporus durus Įlankos poliporas Polyporaceae 01
Geastrum pectinatum „Beaked Earthstar“ Geastraceae 10
Amanita ovoidea Barzdota Amanita Amanitaceae 01
Agrocybe molesta Barzdotas Fieldcapas Strophariaceae 09
Lactarius pubescens Barzdotas pieno kepurė Russulaceae 02
Hericium erinaceus Barzdotas dantis Hericiaceae 01
Neobulgaria pura Buko želė Helotiaceae (Asc) 01
Tricholomos skiodai Buko riteris Tricholomataceae 01
Lactarius blennius Bukas pieno kepurė Russulaceae 02
Hypoxylon fragiforme Bukas Woodwart Xylariaceae (Asc) 01
Xylaria carpophila „Beechmast“ žvakidė Xylariaceae (Asc) 12
Russula nobilis Buko medienos sirupas Russulaceae 01
Fistulina hepatica Jautienos kepsnys Fistulinaceae 05
Ganoderma pfeifferi Bičių vaško laikiklis Ganodermataceae 09
Clavulinopsis skėtis Smėlio spalvos koralas Clavariaceae 01
Inocybe sindonia Smėlio spalvos fibrecap Inocybaceae 09
Laccaria bicolor Dvispalvis apgavikas Hydnangiaceae 01
Entoloma bloxamii Didelis mėlynas rožinis žandikaulis Entolomataceae 05
Leccinum scabrum Beržas Bolete Boletaceae 07
Tricholoma fulvum Beržo riteris Tricholomataceae 01
Lenzitai betulinus Beržas Mazegillas Polyporaceae 01
Lactarius tabidus Beržas Pienkepė Russulaceae 04
Piptoporus betulinus Beržo poliporas Fomitopsidaceae 01
„Cortinarius“ triumfai Beržo tinklelis Cortinariaceae 08
Russula grata Kartus migdolas Brittlegilll Russulaceae 02
Caloboletus calopus Kartus bukas Bolete Boletaceae 09
Tylopilus felleus Karti Bolete Boletaceae 06
Postia stiptica Kartus laikiklis Fomitopsidaceae 01
Tricholoma acerbum Kartusis riteris Tricholomataceae 01
Panellus stipticus Kartus austriškas Mycenaceae 01
Hebeloma sinapizans Kartusis nuodai Strophariaceae 09
Sarcodon scabrosus Kartus dantis Bankeraceae 09
Bulgarijos tyrėjai Juodasis bulgaras Bulgariaceae (Asc) 12
Boletopsis perplexa Juoda Falsebolete Bankeraceae 01
Morchella elata Juodasis Morelis Morchellaceae (Asc) 02
Phellodon niger Juodasis dantis Bankeraceae 01
Mycena pelianthina „Blackedge“ variklio dangtis Mycenaceae 01
Pluteus atromarginatus Blackedge skydas Pluteaceae 05
Cyanoboletus pulverulentus Juoduojanti Bolete Boletaceae 07
Russula nigricans Juodinantis Brittlegillas Russulaceae 01
Hygrocybe conica Juoduojantis vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Polyporus leptocephalus Blackfoot Polypore Polyporaceae 01
Disciotis venosa Baliklio taurė Morchellaceae (Asc) 02
Cortinarius sanguineus Kruvinas internetinis dangtelis Cortinariaceae 08
Russula sanguinaria Kruvinasis Brittlegillas Russulaceae 02
Russula chloroides „Blue Band Brittlegill“ Russulaceae 02
Entoloma serrulatum „Blue Edge Pinkgill“ Entolomataceae 05
Stropharia caerulea Mėlyna apvali galva Strophariaceae 11
Tricholoma columbetta Mėlynos dėmės riteris Tricholomataceae 01
Cortinarius collinitus Mėlynos juostos internetinė dangtelis Cortinariaceae 08
Cyanosporus subcaesius Mėlynas laikiklis Fomitopsidaceae 01
Psilocybe cyanescens Blueleg Brownie Strophariaceae 11
Amanita rubescens Skaistalai (The) Amanitaceae 01
Daedaleopsis confragosa Paraudimo laikiklis Fomitopsidaceae 01
Leucocoprinus badhamii Paraudimas Dapperling Agaricaceae 01
Hygrocybe ovina Paraudęs vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Agaricus sylvaticus Paraudęs medienos grybas Agaricaceae 10
Mitrula paludosa Pelkės švyturys Helotiaceae (Asc) 01
Galerina paludosa Bogas Bellas Strophariaceae 09
Spinellus fusiger Variklio dangčio pelėsiai Mucoraceae (Zyg) 01
Tricholoma focale Paleistas riteris Tricholomataceae 01
Suillus bovinus Galvijų Bolete Suillaceae 03
Pleurotus cornucopiae Šakojasi austrė Pleurotaceae 02
Hypholoma lateritium Mūrinis kuokštas Strophariaceae 11
Kretzschmaria deusta Trapi pelenė Xylariaceae 12
Stereum rugosum Plačialapių kraujavimo pluta Stereaceae 01
Baravykai Bronzinė boletė Boletaceae 07
Amanita regalis Rudoji musmirė Amanitaceae 01
Panaeolina foenisecii Ruda Mottlegill Bolbitiaceae 10
Paxillus involutus Rudas Rollrimas Paxillaceae 03
Cortinarius purpurascens Mėlynės žiniatinklio dangtelis Cortinariaceae 08
Armillaria gallica Svogūninis medaus grybas Physalacriaceae 01
Mycena hematopus „Burgundydrop“ variklio dangtis Mycenaceae 01
Tricholoma ustale Nudegęs riteris Tricholomataceae 01
Rhodocollybia butyracea Sviesto dangtelis Marasmiaceae 02
Hygrocybe ceracea Sviestas Waxcapas Hygrophoraceae 01
Amanita cezarėja Cezario grybas Amanitaceae 01
Xylaria hypoxylon Žvakidžių grybelis Xylariaceae (Asc) 12
Lepiota felina Katinas Dapperlingas Agaricaceae 01
Geopora sumneriana Kedro taurė Pirenomataceae (Asc) 01
Hygrocybe russocoriacea Kedro medis Hygrophoraceae 01
Baravykai Cepas arba Penny Bun Boletaceae 07
Cantharellus cibarius Voveraitė Cantharellaceae 01
Russula cyanoxantha Anglies degiklis Russulaceae 01
Laetiporus sulphureus Miško vištiena Polyporaceae 01
Clitocybe phaeophthalma Vištienos bėgimo piltuvas Tricholomataceae 01
Pycnoporus cinnabarinus „Cinnabar“ laikiklis Polyporaceae 01
Fuscoporia ferrea Cinamono porecrust Hymenochaetaceae 01
Cortinarius cinnamomeus Cinamono tinklaraštis Cortinariaceae 08
Clitocybe nebularis Debesuotas piltuvėlis Tricholomataceae 01
Ampulloclitocybe clavipes Klubo pėda Hygrophoraceae 01
Mycena inclinata Grupinis variklio dangtis Mycenaceae 01
Psathyrella multipedata Susitelkusi Brittlestem Psathyrellaceae 12
„Lyophyllum“ pūtimas Grupinis „Domecap“ Liophyllaceae 01
Gymnopus susilieja Grupinis „Toughshank“ Marasmiaceae 01
Tricholoma portentosum Anglininkas Tricholomataceae 01
Terana caerulea Kobalto pluta Phanerochaetaceae 01
Lactarius glyciosmus Kokosų pieno kepurė Russulaceae 02
Geastrum tripleksas Apykaklė „Earthstar“ Geastraceae 10
Marasmius rotula Apykaklės parašiutas Marasmiaceae 01
Agaricus bisporus Komercinis mygtukų grybas Agaricaceae 10
Crucibulum laeve Paprastasis paukščio lizdas Agaricaceae 02
Mycena galericulata Bendra variklio dangtis Mycenaceae 01
Melanoleuca polioleuca Paprastasis kavalierius Tricholomataceae 02
Scleroderma citrinum Paprastas žemės kamuolys Sclerodermataceae 10
Scutellinia scutellata Paprastos blakstienos Pyronemataceae (Asc) 01
Agrocybe pediades Bendrasis laukas Strophariaceae 09
Clitocybe gibba Bendras piltuvas Tricholomataceae 01
Mollisia cinerea Paprastoji pilka diskoteka Dermateaceae (Asc) 01
Coprinopsis atramentaria Paprastasis rašalas Psathyrellaceae 12
Dacrymyces stillatus Paprastoji želė Dacrymycetaceae 01
Lycoperdon perlatum Paprastas pūtimas Agaricaceae 10
Gymnopilus penetrans Paprastasis Rustgill Strophariaceae 08
Psathyrella piluliformis Paprastasis kelmas Brittlestemas Psathyrellaceae 12
Parasola conopilus Kūginis Brittlestemas Psathyrellaceae 12
„Postia caesia“ Spygliuočių mėlynas laikiklis Fomitopsidaceae 01
Stropharia hornemannii Spygliuočių apvali galvutė Strophariaceae 11
Hifoloma capnoides Spygliuočių kuokštas Strophariaceae 11
Baeospora myosura Spygliuočių dangtelis Marasmiaceae 01
Chroogomphus rutilus Vario smaigalys Gomphidiaceae 12
Nectria cinnabarina Koralų dėmė Nectriaceae (Asc) 12
Gyroporus cyanescens Rugiagėlių boletė Gyroporaceae 02
Russula xerampelina Krabas Brittlegillas Russulaceae 02
Colus pusillus Craypot Stinkhorn Phallaceae 07
Dermoloma cuneifolium Pakvaišęs dangtelis Tricholomataceae 01
Entoloma sericellum Kremas Pinkgill Entolomataceae 05
Clavulina coralloides Crested Coral Clavulinaceae 01
Rubinoboletus rubinus Crimson Bolete Boletaceae 07
Hygrocybe punicea Crimson Waxcap Hygrophoraceae 01
Russula densifolia Sausakimša Brittlegill Russulaceae 01
Geastrum coronatum Karūnuota „Earthstar“ Geastraceae 10
Exidia nucleata Krištolo smegenys Auriculariaceae 01
Macrocystidia cucumis Agurkų kepurė Marasmiaceae 06
Lactarius camphoratus Karis Milkcapas Russulaceae 02
Geastrum floriforme Daisy Earthstar Geastraceae 10
Cortinarius bolaris „Dappled Webcap“ Cortinariaceae 08
Cyclocybe erebia Tamsus lauko kepurė Strophariaceae 10
Armillaria ostoyae Tamsus medaus grybas Physalacriaceae 01
Tricholoma atrosquammosum Tamsios apimties riteris Tricholomataceae 01
Hygrocybe spadicea Data Waxcap Hygrophoraceae 01
Russula aurora Aušra Brittlegill Russulaceae 01
Xylaria polymorpha Mirusio žmogaus pirštai Xylariaceae (Asc) 12
Inocybe erubescens Mirtina fibrecap Inocybaceae 09
Cortinarius rubellus Mirtinas internetinis dangtelis Cortinariaceae 08
Amanita phalloides Mirties dangtelis Amanitaceae 01
Laccaria laccata Apgautojas Hydnangiaceae 01
Suillellus queletii Apgaudinėja Bolete Boletaceae 07
Tricholoma sejunctum Apgaunantis riteris Tricholomataceae 01
Pluteus cervinus Elnių skydas Pluteaceae 05
Amanita virosa Naikinantis angelas Amanitaceae 01
Rubroboletus satanas Velnio Bolete Boletaceae 07
Clathrus archeri Velnio pirštai Phallaceae 07
Hydnellum peckii Velnio dantis Bankeraceae 09
Mutinus caninus Šuo Stinkhornas Phallaceae 02
Mycena aetites Plikas variklio dangtis Mycenaceae 01
Cordyceps capitata Būgno lazdelių triufelių klubas Cordycipitaceae (Asc) 02
Polyporus squamosus Dryado balnas Polyporaceae 01
Psathyrella ammophila Kopa Brittlestem Psathyrellaceae 12
Melanoleuca cinereifolia Kopų kavalierius Tricholomataceae 02
Peziza ammophila Kopų taurė Pezizaceae (Asc) 01
Hygrocybe conicoides Kopų vaškapas Hygrophoraceae 01
Stropharia semiglobata Mėšlo apvalia galva Strophariaceae 11
Tylopilus porphyrosporus Tamsusis Boletas Boletaceae 11
Lycoperdon nigrescens Tamsus pūlingas kamuolys Agaricaceae 10
Galerina pumila Nykštukas Varpas Strophariaceae 09
Geastrum schmidelii Nykštukas Žemės žvaigždė Geastraceae 10
Pisolithus arrhizus Dažų kamuolys Sclerodermataceae 09
Phaeolus schweinitzii Dyer Mazegill Fomitopsidaceae 02
Auriscalpium vulgare Ausų grybelis Auriscalpiaceae 01
Thelephora terrestris Žemės gerbėjas Thelephoraceae 11
Cystoderma amianthinum Žemiškas miltelių dangtelis Agaricaceae 02
Hygrocybe fornicata Žemiškas vaškinis dangtelis Hygrophoraceae 01
Cortinarius hinnuleus Žemiškas tinklalapis Cortinariaceae 08
Panaeolus semiovatus Kiaušinio galvutė Mottlegill Bolbitiaceae 12
Helvella elastica Elastingas balnas Helvellaceae (Asc) 01
Geastrum elegans Elegantiška „Earthstar“ Geastraceae 10
Helvella lacunosa Elfino balnas Helvellaceae (Asc) 01
Hypsizygus ulmarius Guoba austri Liophyllaceae 01
Claviceps purpurea Ergot Clavicipitaceae (Asc) 02
Coprinellus disseminatus Pasakų rašalas Psathyrellaceae 12
Marasmius oreades Pasakų žiedo pievagrybiai Marasmiaceae 01
Hygrophoropsis aurantiaca Klaidinga voveraitė Hygrophoropsidaceae 01
Amanita citrina Klaidingas Deathcap Amanitaceae 01
Gyromitra esculenta Netikras Morelis Morchellaceae (Asc) 02
Lactarius preventrimus Klaidingas šafranas Russulaceae 04
Elaphomyces granulatus Klaidingas trumas Elaphomycetaceae (Asc) 11
Helvella macropus Veltinis balnas Helvellaceae (Asc) 01
Entoloma griseocyaneum Veltinis Pinkgillas Entolomataceae 05
Tubaria conspersa Veltinis šakelė Inocybaceae 09
Hygrocybe intermedia Pluoštinis vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Cyathus olla Lauko paukščio lizdas Agaricaceae 01
Lepista saeva „Field Blewit“ Tricholomataceae 05
Agaricus campestris Lauko grybas Agaricaceae 10
Lactarius pyrogalus Ugningas pieno dangtelis Russulaceae 02
Coprinellus domesticus „Firerug Inkcap“ Psathyrellaceae 12
Lycoperdon mammiforme Dribsnių pūtimas Agaricaceae 10
Foliotos liepsnos Liepsnojantis žandikaulis Strophariaceae 09
Crepidotus applanatus Plokščias austriškas Inocybaceae 03
Lactarius vellereus Fleecy Milkcap Russulaceae 01
Lepista irina Gėlėtas Blewitas Tricholomataceae 02
Cyathus striatus Išlenktas paukščio lizdas Agaricaceae 01
Amanita muscaria Musmirė Amanitaceae 01
Clitocybe rivulosa Kvailio piltuvas Tricholomataceae 01
Cortinarius orellanus Kvailio internetinė kortelė Cortinariaceae 08
Russula fragilis Trapi Brittlegill Russulaceae 01
Trametes suaveolens Kvepiantis laikiklis Polyporaceae 01
Clitocybe fragrans Kvapnus piltuvėlis Tricholomataceae 01
Russula illota Strazdanota Britlegill Russulaceae 02
Polyporus ciliatus Fringed Polypore Polyporaceae 01
Clitocybe phyllophila Šaltas piltuvėlis Tricholomataceae 01
Cortinarius hemitrichus Šerkšnas tinklalapis Cortinariaceae 08
Russula queletii Vaisinis Brittlegillas Russulaceae 01
Galerina marginata Laidotuvių varpas Strophariaceae 09
Stropharia coronilla Girlianda apvali galvutė Strophariaceae 11
Russula fellea Geranium Brittlegill Russulaceae 02
Leccinum holopus Vaiduoklis Bolete Boletaceae 03
Clavariadelphus pistillaris Milžinų klubas Gomphaceae 01
Leucopaxillus giganteus Milžiniškas piltuvėlis Tricholomataceae 01
Meripilus giganteus Milžiniška polipora Meripilaceae 01
Calvatia gigantea Milžiniškas pūtimas Agaricaceae 07
Russula aurea Paauksuotas Brittlegillas Russulaceae 03
Tricholoma cingulatum Raištelėjęs riteris Tricholomataceae 01
Cortinarius trivialis Persiuvęs internetinis dangtelis Cortinariaceae 08
Coprinellus micaceus Blizgantis rašalo dangtelis Psathyrellaceae 12
Hymenochaete corrugata Klijų pluta Hymenochaetaceae 01
Hygrocybe glutinipes Lipnus vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Cortinarius camphoratus „Goatcheese“ internetinė svetainė Cortinariaceae 08
Pseudoclitocybe cyathiformis Taurė Tricholomataceae 01
Hygrocybe cantharellus Taurės vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Higroforas chrizodonas Auksinis nudrožtas medienos vaškas Hygrophoraceae 01
Phaeolepiota aurea Auksinis batas Agaricaceae 03
Cantharellus aurora Auksinė voveraitė Cantharellaceae 01
Pholiota aurivella „Auksinis pelekas“ Strophariaceae 09
Clavulinopsis fusiformis Auksinės verpstės Clavariaceae 01
Hygrocybe chlorophana Auksinis vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Parasola auricoma „Goldenhaired Inkcap“ Psathyrellaceae 12
Pluteus romellii Auksinių lapų skydas Pluteaceae 05
Cortinarius praestans „Goliath Webcap“ Cortinariaceae 08
Crepidotus epibryus Žolė austriena Inocybaceae 03
Lycoperdon lividum Žolinės pūtimas Agaricaceae 10
Tarzetta catinus Didesnė dantyta taurė Pyronemataceae (Asc) 01
Russula aeruginea Žalioji Brittlegill Russulaceae 02
Lepiota grangei Žalioji Dapperling Agaricaceae 01
Chlorociboria aeruginascens Žaliasis elfcupas Helotiaceae (Asc) 01
Russula virescens Greencrackedas Brittlegillas Russulaceae 02
Clavulina cinerea Pilkasis koralas Clavulinaceae 01
Tricholoma terreum Pilkasis riteris Tricholomataceae 01
Lactarius vietus Pilka pieno kepurė Russulaceae 02
Bovista plumbea Pilkasis pūtimas Agaricaceae 10
Amanita excelsa Pilka dėmėta Amanita Amanitaceae 01
Phellodon melaleucus Pilkas dantis Bankeraceae 01
Amanita porfirija Pilka uždanga Amanita Amanitaceae 01
Amanita vaginata Grisette Amanitaceae 01
Mycena polygramma Griovinė dangtis Mycenaceae 01
Melanoleuca grammopodia Griovelis kavalierius Tricholomataceae 02
Laccaria fraterna Gumtree apgavikas Hydnangiaceae 01
Cortinarius caperatus Čigonas (The) Cortinariaceae 08
Trametes hirsuta Plaukuotas laikiklis Polyporaceae 01
Stereum hirsutum Plaukuota užuolaidų pluta Stereaceae 01
Trichoglossum hirsutum Plaukuotas žemės liežuvis Geoglossaceae 09
Lanzia echinophila Plaukuotų riešutų diskoteka Rutstroemiaceae (Asc) 01
Clavulinopsis laeticolor Gražus klubas Clavariaceae 01
Otidea onotica Kiškio ausis Pyronemataceae (Asc) 01
Coprinopsis lagopus Kiškio pėdas Psathyrellaceae 12
Tubaria dispersa Gudobelės šakelė Inocybaceae 09
Leccinum pseudoscabrum Lazdynas Bolete Boletaceae 07
Skeletocutis nivea Lazdyno laikiklis Polyporaceae 01
Hypocreopsis rhododendri Lazdynų pirštinės Hypocreaceae (Asc) 01
Hypoxylon fuscum Lazdynas Woodwartas Xylariaceae (Asc) 01
Gliophorus laetus Heathas Waxcapas Hygrophoraceae 01
Grifola frondosa Girių višta Meripilaceae 01
Hygrophorus hypothejus Žiemos šauklys Hygrophoraceae 01
Russula paludosa Hintapink Russulaceae 02
Suillus cavipes Tuščiavidurė Bolete Suillaceae 03
Marasmius hudsonii Holly parašiutas Marasmiaceae 01
Armillaria mellea Medaus grybas Physalacriaceae 01
Entoloma cetratum Medus Pinkgillas Entolomataceae 05
Hygrocybe reidii Medaus vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Fomes fomentarius Kanopinis grybas Polyporaceae 02
Craterellus cornucopioides Daugybės ragas Cantharellaceae 01
Agaricus arvensis Arklio grybas Agaricaceae 10
Gymnopus androsaceus Arklio plaukų parašiutas Marasmiaceae 01
Russula caerulea Kuprinis Brittlegillas Russulaceae 02
Entoloma chalybaeum Indigo Pinkgillas Entolomataceae 05
Agaricus moelleri Tintinis grybas Agaricaceae 10
Hemileccinum impolitum Jodas Bolete Boletaceae 07
Mycena flavoalba Dramblio kaulo dangtis Mycenaceae 01
Hygrophorus eburneus Dramblio kaulo medienos vaškas Hygrophoraceae 01
Omphalotus illudens Moliūgas žibintas Marasmiaceae 01
Auricularia auricula-judae Želė ausis Auriculariaceae 01
Phlebia tremellosa Želė puvinys Meruliaceae 01
Pseudohydnum gelatinosum Želė dantis Insertae sedis 01
Leotia lubrica Jellybaby Leotiaceae (Asc) 01
Amanita gemmata Juvelyrinė Amanita Amanitaceae 01
Daldinia concentrica Karaliaus Alfredo pyragai Xylariaceae (Asc) 12
Ganoderma lucidum Lakuotas laikiklis Ganodermataceae 09
Suillus grevillei Maumedis Bolete Suillaceae 03
Tremella foliacea Lapinės smegenys Tremellaceae 01
Bisporella citrina Citrinų diskoteka Helotiaceae (Asc) 01
Collybia tuberosa Lęšių šankletas Tricholomataceae 01
Scleroderma areolatum Leopardo žemės rutulys Sclerodermataceae 10
Mycena pura Alyvinis variklio dangtis Mycenaceae 01
Inocybe geophylla var. alyvinė Alyvinė fibrecap Inocybaceae 09
Panus conchatus Alyvinė austrė Polyporaceae 01
Entoloma porphyrophaeum Alyvinė Pinkgill Entolomataceae 05
Pluteus leoninus Liūto skydas Pluteaceae 05
Hericium americanum Liūto manė Hericiaceae 01
Lactarius hepaticus Kepenų pieno dangtelis Russulaceae 02
Loreleia marchantiae Liverwortas bamba Insertae sedis 01
Entoloma sinuatum Ryškus Pinkgillas Entolomataceae 05
Trametes gibbosa Vienkartinis laikiklis Polyporaceae 01
Suillellus luridus Lurid Bolete Boletaceae 07
Suillellus luridus Lurid Bolete Boletaceae 07
Agaricus urinascens Makro grybas Agaricaceae 10
Gymnopilus dilepis Magenta Rustgill Strophariaceae 08
Psilocybe semilanceata Stebuklingasis grybas Strophariaceae 11
Coprinopsis picacea Šarka Inkcap Psathyrellaceae 12
Cortinarius uliginosus Pelkės internetinė svetainė Cortinariaceae 08
Xerocomellus pruinatus Matinė boletė Boletaceae 07
Clavulinopsis corniculata Pievų koralas Clavariaceae 01
Lycoperdon pratense Pievinis pūtimas Agaricaceae 10
Cuphophyllus pratensis Pievų vaškinė danga Hygrophoraceae 01
Cortinarius caerulescens „Mealy Bigfoot“ internetinis tinklalapis Cortinariaceae 08
Entoloma prunuloides Mealy Pinkgill Entolomataceae 05
Agaricus bohusii Medūzos grybas Agaricaceae 10
Coprinus sterquilinus Middenas Inkcapas Agaricaceae 12
Lactarius subdulcis Švelnus pieno dangtelis Russulaceae 04
Russula delica Pieno baltas britlegilas Russulaceae 01
Mycena galopus Melžimo variklio dangtis Mycenaceae 01
Conocybe apala Pieninė kepurė Bolbitiaceae 08
Clitopilus prunulus Milleris (The) Entolomataceae 05
Agaricus comtulus Mini grybas Agaricaceae 10
Clavaria argillacea Maurų klubas Clavariaceae 01
Morchella esculenta Morelis Morchellaceae (Asc) 02
Lycoperdon utriforme Mozaikinis pūtimas Agaricaceae 10
Leccinum variicolor Marga Bolete Boletaceae 03
Entoloma incanum Pelė Pinkgill Entolomataceae 05
Poronia punctata Nagų grybelis Xylariaceae (Asc) 12
Byssomerulius corium Netted pluta Phanerochaetaceae 01
Psdeudoinonotus dryadeus Ąžuolo laikiklis Hymenochaetaceae 01
Hymenochaete rubiginosa Ąžuolo užuolaidų pluta Hymenochaetaceae 01
Daedalea quercina Ąžuolas Mazegilas Fomitopsidaceae 01
Hygrophorus nemoreus Ąžuolo medienos vaškas Hygrophoraceae 01
Lactarius quietus Ąžuolas „Milkcap“ Russulaceae 04
Russula ochroleuca Ocheris Brittlegillas Russulaceae 02
Russula ionochlora „Oilslick Britlegill“ Russulaceae 02
Hygrocybe quieta Aliejinis vaškapas Hygrophoraceae 01
Strobilomyces strobilaceus Girių senis Boletaceae 12
Microglossum olivaceum Alyvuogių žemės liežuvis Leotiaceae (Asc) 01
Sarcomyxa serotina Alyvuogių austrės Marasmiaceae 01
Leccinum versipelle Oranžinė beržo boletė Boletaceae 03
Mycena acicula Oranžinė variklio dangtis Mycenaceae 01
Amanita crocea Oranžinė „Grisette“ Amanitaceae 01
Dacrymyces chrysospermus Apelsinų želė dėmė Dacrymycetaceae 01
Lactarius aurantiacus Oranžinė pieno kepurė Russulaceae 02
Leccinum aurantiacum Oranžinis ąžuolas Bolete Boletaceae 03
Aleuria aurantia Apelsinų žievelės grybelis Pyronemataceae (Asc) 01
Favolaschia calocera Oranžinė porecap Mycenaceae 01
Hygrocybe aurantiosplendens Oranžinė vaškinė danga Hygrophoraceae 01
Cortinarius gleivės Oranžinė internetinė dangtelis Cortinariaceae 08
Pleurotus ostreatus Austrių grybas Pleurotaceae 02
Tapinella panuoides Austrė Rollrim Tapinellaceae 09
Butyriboletus fechtneri Blyški Boletė Boletaceae 07
Psathyrella candolleana Blyški Brittlestem Psathyrellaceae 12
Lactarius pallidus Blyškus pieno dangtelis Russulaceae 03
Calocera pallidospathulata Blyškus Stagshornas Dacrymycetaceae 01
Amanita pantherina „Panthercap“ Amanitaceae 01
Entoloma papillatum Papilatas Pinkgill Entolomataceae 05
Pseudoboletus parasiticus Parazitinė Bolete Boletaceae 07
Macrolepiota procera Skėčiai nuo saulės Agaricaceae 01
Gliophorus psittacinus Papūgos vaškinė danga Hygrophoraceae 01
Agaricus bitorquis Grindinio grybas Agaricaceae 10
Nidularia deformis Žirnio formos paukščio lizdas Agaricaceae 01
Marasmius wynneae Perlų parašiutas Marasmiaceae 01
Cortinarius alboviolaceus „Pearly Webcap“ Cortinariaceae 08
Crepidotus mollis Oysterlingo lupimasis Inocybaceae 03
Cortinarius lenkia „Pelargonium“ tinklaraštis Cortinariaceae 08
Myriostoma coliforme Pipirų puodas Geastraceae 10
Chalciporus piperatus Pipirinė boletė Boletaceae 07
Lactarius piperatus Pipirinė pieno kepurė Russulaceae 01
Stropharia pseudocyanea Pipirinė apvali galva Strophariaceae 11
Gumbasvogūnis melanosporum Perigordo triufelis Tuberaceae (Asc) 02
Hygrocybe acutoconica Nuolatinis vaškinis dangtelis Hygrophoraceae 01
Lycoperdon excipuliforme Pestle Puffball Agaricaceae 11
Panaeolus papilionaceus Paletė Mottlegill Bolbitiaceae 12
Volvariella surrecta Piggyback Rosegill Pluteaceae 05
Entoloma nitidum Pušis Pinkgillas Entolomataceae 05
Cystoderma jasonis Pušies milteliai Agaricaceae 02
Rugosomyces carneus Rožinis Domecapas Liophyllaceae 01
Porpolomopsis calyptriformis Rožinis vaškinis dangtelis Hygrophoraceae 01
Typhula fistulosa Vamzdžių klubas Typhulaceae 01
Leucocoprinus birnbaumii Augalų vazonas Dapperling Agaricaceae 01
Parasola plicatilis Plisuotas rašalas Psathyrellaceae 12
Tricholomopsis rutilans Slyvos ir kremas Tricholomataceae 01
Hebeloma crustuliniforme Nuodingoji Strophariaceae 09
Cyclocybe cylindracea Tuopos lauko žolė Strophariaceae 10
Oudemansiella mucida Porceliano grybelis Marasmiaceae 01
Squamanita paradoxa „Miltelių dangtelis“ Tricholomataceae 01
Russula parazurea Milteliai Brittlegill Russulaceae 02
Asterophora lycoperdoides Pudruotas piggybackas Liophyllaceae 01
Russula sardonia Raktažolė Brittlegill Russulaceae 02
Agaricus augustus Princas (The) Agaricaceae 10
Tricholomopsis decora Slyvos ir kremas Tricholomataceae 01
Russula atropurpurea Violetinė Brittlegill Russulaceae 01
Askoriono sarkoidai Violetinis Jellydisc Helotiaceae (Asc) 01
Cortinarius mucifluoides Violetinė kojinė Cortinariaceae 08
Trichaptum abietinum „Purplepore“ laikiklis Polyporaceae 01
Cortinarius armillatus Raudonos juostos internetinė dangtelis Cortinariaceae 08
Clathrus ruberis Raudonas narvas Phallaceae 07
Xerocomellus chrysenteron Raudona įtrūkimų boletė Boletaceae 07
Fomitopsis pinicola Raudonų juostų laikiklis Fomitopsidaceae 02
Leratiomyces ceres Redlead apvali galva Strophariaceae 11
Hydnellum scrobiculatum Ridged Dantis Bankeraceae 09
Armillaria tabescens Bevardis medaus grybas Physalacriaceae 01
Heterobasidion annosum Šaknies puvinys Bondarzewiaceae 02
Caloboletus radicans Šaknis Bolete Boletaceae 07
Mycena megaspora Šaknies variklio dangtis Mycenaceae 01
Hymenopellis radicata Įsišaknijimas Physalacriaceae 02
Ramaria botrytis Rosso koralas Gomphaceae 02
Mycena rosea Rosy Bonnet Mycenaceae 01
Russula rosea Rosy Brittlegill Russulaceae 02
Gomphidius roseus Rosy Spike Gomphidiaceae 11
Agaricus dulcidulus Rožinės medienos grybas Agaricaceae 10
Crepidotus cesatii Apvalus „Oysterling“ Inocybaceae 03
Butyriboletus regius Karališkoji Boletė Boletaceae 07
Hortiboletus rubellus Rubinas Boletė Boletaceae 07
Sarcoscypha coccinea Rubinas Elfcupas Sarcoscyphaceae (Asc) 01
Russula rutila Ruddy Brittlegill Russulaceae 02
Lactarius rufus Rufous Milkcap Russulaceae 04
Gymnopus dryophilus Russet Toughshank Marasmiaceae 01
Leccinum crocipodium Šafranas Bolete Boletaceae 03
Lactarius deliciosus Šafranas Milkcap Russulaceae 04
Cortinarius croceus Šafrano internetinė dangtelis Cortinariaceae 08
Mycena crocata „Saffrondrop“ variklio dangtis Mycenaceae 01
Ramaria formosa Lašišos koralas Gomphaceae 03
Guepinia helvelloides Lašišos salotos Insertae sedis 01
Agaricus bernardii Sūrus grybas Agaricaceae 10
Phallus hadriani Smėlis Stinkhornas Phallaceae 02
Battarrea phalloides Sandy Stiltball Agaricaceae 08
Scleroderma verrucosum Žvynuotas žemės rutulys Sclerodermataceae 10
Gymnopilus sapineus Žvynuotas Rustgillas Strophariaceae 08
Sarcodon squamosus Žvynuotas dantis Bankeraceae 09
Mycena adonis „Scarlet“ gaubtas Mycenaceae 01
Cordyceps militaris „Scarlet Catterpillarclub“ Cordycipitaceae (Asc) 02
Sarcoscypha austriaca Scarlet Elfcup Sarcoscyphaceae (Asc) 01
Hygrocybe coccinea „Scarlet Waxcap“ Hygrophoraceae 01
Neoboletus luridiformis Scarletina Bolete Boletaceae 07
Laccaria proxima Skurdus apgavikas Hydnangiaceae 01
Tubaria furfuracea „Scurfy Twiglet“ Inocybaceae 09
Xerocomellus porosporus Sepia Bolete Boletaceae 07
Cortinarius decipiens „Sepia Webcap“ Cortinariaceae 08
Geastrum fimbriatum „Sessile Earthstar“ Geastraceae 10
Inonotus hispidus Apsiaustas laikiklis Hymenochaetaceae 01
Coprinus comatus Apsiaustas „Inkcap“ Agaricaceae 12
Chlorophyllum rhacodes Gauruotas parasol Agaricaceae 01
Pholiota squarrosa Shaggy Scalycap Strophariaceae 09
Kuehneromyces mutabilis Apvalkalas Woodtuft Strophariaceae 08
Albatrellus ovinus Avis poliporas Albatrellaceae 01
Lepiota clypeolaria Skydas Dapperlingas Agaricaceae 01
Entoloma clypeatum Skydas Pinkgillas Entolomataceae 05
Lactarius uvidus Shiner Russulaceae 02
Russula emetica Ligonis Russulaceae 02
Asterophora parasitica Šilkinis piggybackas Liophyllaceae 01
Entoloma sericeum Šilkinis Pinkgillas Entolomataceae 05
Volvariella bombycina Šilkinis Rosegillas Pluteaceae 05
Russula gracillima Lieknas Brittlegilll Russulaceae 02
Typhula juncea Lieknas klubas Typhulaceae 01
Macrolepiota mastoidea Lieknas skėtis Agaricaceae 01
Leratiomyces squamosus Liekna apvali galva Strophariaceae 11
Psathyrella laevissima Lieknas kelmas Brittlestemas Psathyrellaceae 12
Gomphidius glutinosus „Slimy Spike“ Gomphidiaceae 10
Gliophorus irrigatus „Slimy Waxcap“ Hygrophoraceae 01
Suillus luteus Slidus Džekas Suillaceae 03
Suillus placidus Slidus baltasis boletas Suillaceae 03
Calocera ragena Mažas Stagshornas Dacrymycetaceae 01
Bjerkandera adusta Dūminis laikiklis Meruliaceae 01
Clavaria fumosa Dūminės verpstės Clavariaceae 01
Hypholoma marginatum „Gyvatės odos“ pyragas Strophariaceae 11
Amanita ceciliae Gyvatės oda Grisette Amanitaceae 01
Mycena vitilis Spragteli gaubtą Mycenaceae 01
Coprinopsis nivea Snieguotas rašalo dangtelis Psathyrellaceae 12
Cuphophyllus virgineus Snieguotas vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Tricholoma saponaceum Muilo riteris Tricholomataceae 01
Amanita echinocephala Vieniša Amanita Amanitaceae 01
Pluteus ephebeus Suodžių skydas Pluteaceae 05
Lepista sordida Sordidas Blewitas Tricholomataceae 01
Ganoderma australe Pietų laikiklis Ganodermataceae 09
Gymnopilus junonius Įspūdingas „Rustgill“ Strophariaceae 08
Gymnopus fusipes Spindleshank Marasmiaceae 01
Lycoperdon echinatum Spygliuotas pūtimas Agaricaceae 11
Hygrocybe splendidissima Puikus vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Schizophyllum commune „Split Gill“ Schizophyllaceae 01
Lactarius scrobiculatus Dėmėtasis pieno dangtelis Russulaceae 02
Rhodocollybia maculata Dėmėtas Toughshankas Marasmiaceae 02
Melanoleuca cognata Pavasario kavalierius Tricholomataceae 02
Agrocybe praecox Pavasario lauko danga Strophariaceae 09
Calocybe gambosa Jurgio grybas Tricholomataceae 01
Entolomos konferencija Žvaigždė Pinkgill Entolomataceae 05
Aseroe rubra Jūrų žvaigždės grybas Phallaceae 07
Suillus viscidus Lipnioji Bolete Suillaceae 03
Pholiota gummosa Lipnus Scalycap Strophariaceae 09
Phallus impudicus Smarvė Phallaceae 02
Russula fetens Smirdantis Brittlegillas Russulaceae 02
Lepiota cristata Smirdantis Dapperlingas Agaricaceae 01
Cortinarius torvus Kojinių internetinė kepurė Cortinariaceae 08
Geastrum striatum Striated Earthstar Geastraceae 10
Volvopluteus gloiocephalus Ražiena Rosegill Pluteaceae 05
Lycoperdon pyriforme Kelminis pūtimas Agaricaceae 10
Baravykas subtomentosus Suede Bolete Boletaceae 07
Tricholoma sulphureum Sieros riteris Tricholomataceae 01
Hypholoma fasciculare Sieros kuokštas Strophariaceae 11
Baravykas reticulatus Vasaros Bolete Boletaceae 07
Gumbas aestivum Vasaros trumas Tuberaceae (Asc) 02
Cortinarius semisanguineus Nustebinkite internetinę svetainę Cortinariaceae 08
Hygrophorus hedrychii Saldus Woodwax Hygrophoraceae 01
Rhytisma acerinum „Sycamore Tarspot“ Rhytismataceae (Asc) 01
Rhodocybe gemina Tanas Pinkgillas Entolomataceae 05
Lepista flaccida Tawny piltuvėlis Tricholomataceae 02
Amanita fulva Tawny Grisette Amanitaceae 01
Lactarius fulvissimus Tawny Milkcap Russulaceae 04
Hydnum rufescens Terakotos ežys Hydnaceae 01
Russula vesca Flirtas Russulaceae 01
Hericium cirrhatum Pakopinis dantis Hericiaceae 01
Lentinus tigrinus Tigro lentpjūvė Polyporaceae 01
Coltricia perennis Tigro akis Hymenochaetaceae 09
Otidea bufonia Rupūžės ausis Pyronemataceae (Asc) 01
Cuphophyllus colemannianus Skrudinta vaško kepurė Hygrophoraceae 01
Gymnosporangium clavariiforme Ugnies liežuviai Pucciniaceae 01
Basidioradulum radula Dantyta pluta Schizoporaceae 01
Tarzetta cupularis Dantyta taurė Pyronemataceae (Asc) 01
Inocybe rimosa Suplėšytas fibrecap Inocybaceae 09
Neolentinus lepideus Traukinio griovėjas Polyporaceae 01
Auricularia mesenterica Tripe grybelis Auriculariaceae 01
Clitocybe geotropa Kariuomenės piltuvas Tricholomataceae 01
Cantharellus tubaeformis Trimitinė voveraitė Cantharellaceae 01
Polyporus tuberaster Gumbavaisinė polipora Polyporaceae 01
Fuscoporia torulosa Kuokštinis laikiklis Hymenochaetaceae 01
Agaricus impudicus Kuokuotosios medienos grybas Agaricaceae 10
Galerina graminea Velėnos varpas Strophariaceae 09
Panaeolus fimicola Velėna Mottlegill Bolbitiaceae 12
Trametes versicolor Turkeytail Polyporaceae 01
Chlorociboria aeruginosa Turquoise Elfcup Helotiaceae (Asc) 01
Marasmiellus ramealis Šakelės parašiutas Marasmiaceae 01
Laccaria tortilis Susuktas apgavikas Hydnangiaceae 01
Lactarius turpis Bjaurus pieno kepurė Russulaceae 04
Polyporus umbellatus Skėtis Polypore Polyporaceae 01
Ramaria stricta Vertikalus koralas Gomphaceae 03
Tricholomos stadijos Stačias riteris Tricholomataceae 01
Crepidotus variabilis Kintamasis austriškas Inocybaceae 03
Cortinarius anomalus Kintamasis internetinis dangtelis Cortinariaceae 08
Suillus variegatus Marga margutė Suillaceae 03
Pleurotus dryinus Užmaskuota austrė Pleurotaceae 02
Hebeloma mesophaeum Užmaskuota nuodinga Strophariaceae 09
Tapinella atrotomentosa Aksomas Rollrimas Tapinellaceae 09
Flammulina velutipes Aksominis kotas Physalacriaceae 01
Pluteus umbrosus Aksominis skydas Pluteaceae 05
Stropharia aeruginosa „Verdigris“ apvali galvutė Strophariaceae 11
Hygrocybe miniata „Vermillion Waxcap“ Hygrophoraceae 01
Clavaria zollingeri Violetinis koralas Clavariaceae 01
Cortinarius violaceus Violetinė internetinė dangtelis Cortinariaceae 08
Amanita strobiliformis Karpyta Amanita Amanitaceae 01
Lactarius serifluus Vandeninis pieno dangtelis Russulaceae 02
Melanoleuca verrucipes Karpinis kavalierius Tricholomataceae 02
Suillus granulatus Verkiu Bolete Suillaceae 03
Lacrymaria lacrymabunda Verkianti našlė Psathyrellaceae 12
Exidia thuretiana Baltos smegenys Auriculariaceae 01
Leucoagaricus leucothites Baltasis Dapperlingas Agaricaceae 01
Lyophyllum connatum Baltas Domecapas Liophyllaceae 01
Inocybe geophylla Baltas užsegimas Inocybaceae 09
Tricholomos albumas Baltasis Riteris Tricholomataceae 01
Helvella crispa Baltas balnas Helvellaceae (Asc) 01
Clavaria fragilis Baltos verpstės Clavariaceae 01
Gumbasvogūnis Baltasis trumas Tuberaceae (Asc) 02
Leucocortinarius bulbiger Baltas internetinis dangtelis Tricholomataceae 01
Megacollybia platyphylla Balta kojelė Tricholomataceae 01
Phellinus igniarius Gluosnio laikiklis Hymenochaetaceae 01
Pluteus salicinus Gluosnio skydas Pluteaceae 05
Stropharia rugosoannulata Vyno apvali galva Strophariaceae 11
Polyporus brumalis Žiemos poliporas Polyporaceae 01
Tulostoma brumale Žiemos kotas Agaricaceae 06
Exidia glandulosa Raganų sviestas Auriculariaceae 01
Lepista nuda Mediena Blewit Tricholomataceae 05
Buchwaldoboletus lignicola Mediena Bolete Boletaceae 09
Sparassis crispa Mediniai žiediniai kopūstai Sparassidaceae 01
„Hydnum repandum“ Medinis Ežiukas Hydnaceae 01
Agaricus sylvicola Medienos grybas Agaricaceae 10
Entoloma rhodopolium Mediena Pinkgill Entolomataceae 05
Gymnopus peronatus Medinė vilnonė pėda Marasmiaceae 01
Inocybe stellatospora Vilnonis fibrecap Inocybaceae 09
Lactarius torminosus Vilnonis pieno dangtelis Russulaceae 02
Clavulina rugosa Raukšlėtas klubas Clavulinaceae 01
Phlebia radiata Raukšlėta pluta Meruliaceae 01
Agrocybe rivulosa Raukšlėtas lauko kepurė Strophariaceae 09
Rhodotus palmatus Raukšlėtas persikas Physalacriaceae 05
Pluteus phlebophorus Raukšlėtas skydas Pluteaceae 05
Lactarius repraesentaneus Geltonbarzdotas pieno dangtelis Russulaceae 02
Tremella mesenterica Geltonos smegenys Tremellaceae 01
Falas daugiaspalvis Geltonas nuotakos šydas Stinkhorn Phallaceae 02
Rhizopogon luteolus Geltonas netikras triufelis Rhizopogonaceae 02
Spathularia flavida Geltonas ventiliatorius Cudoniaceae (Asc) 01
Cuphophyllus flavipes Geltonos spalvos pėdų vaško dangtelis Hygrophoraceae 01
Bolbitius titubanai Geltonasis lauko kepurė Bolbitiaceae 08
Tricholoma equestre Geltonasis riteris Tricholomataceae 01
Pluteus chrysophaeu s Geltonas skydas Pluteaceae 05
Calocera viscosa Geltonas Stagshornas Dacrymycetaceae 01
Agaricus xanthodermus Geltonasis beicas Agaricaceae 10
Russula claroflava Geltona pelkė Brittlegill Russulaceae 03
Cortinarius delibutus Geltonas internetinis dangtelis Cortinariaceae 08
Lactarius chrizoreja Geltonžiedė pieno kepurė Russulaceae 04
Lepiota magnispora Geltonpėdė Dapperling Agaricaceae 01
Stereum subtomentosum Pageltusi užuolaidų pluta Stereaceae 01
Tricholoma scalpturatum Pageltęs riteris Tricholomataceae 01
Mycena epipterygia Geltonos kojos gaubtas Mycenaceae 01
Abortiporus biennis Z - nėra bendro pavadinimo Meruliaceae 02
Agaricus devoniensis Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 10
Agaricus osecanus Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 10
Agaricus porphyrocephalus Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 10
Agaricus subperonatus Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 10
Albatrellus subrubescens Z - nėra bendro pavadinimo Albatrellaceae 01
Amanita battarrae Z - nėra bendro pavadinimo Amanitaceae 01
Amanita submembranacea Z - nėra bendro pavadinimo Amanitaceae 01
Armillaria borealis Z - nėra bendro vardo Physalacriaceae 01
Arrhenia rickenii Z - nėra bendro pavadinimo Tricholomataceae 01
Ascocoryne cylichnium Z - nėra bendro pavadinimo Gelatinodiscaceae (Asc) 01
Byssonectria fusispora Z - nėra bendro pavadinimo Pyronemataceae (Asc) 01
Byssonectria terrestris Z - nėra bendro pavadinimo Pyronemataceae (Asc) 01
Cantharellus amethysteus Z - nėra bendro pavadinimo Cantharellaceae 01
Cheilymenia fimicola Z - nėra bendro pavadinimo Pirenomataceae (Asc) 01
Cheilymenia granulata Z - nėra bendro pavadinimo Pirenomataceae (Asc) 01
Cheilymenia stercorea Z - nėra bendro pavadinimo Pirenomataceae (Asc) 01
Chroogomphus fulmineus Z - nėra bendro pavadinimo Gomphidiaceae 12
Ciboria viridifusca Z - nėra bendro pavadinimo Sclerotiniaceae (Asc) 01
Clitocella popinalis Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Conocybe pubescens Z - nėra bendro pavadinimo Bolbitiaceae 08
Conocybe tenera Z - nėra bendro pavadinimo Bolbitiaceae 08
Coprinellus heptemerus Z - nėra bendro pavadinimo Psathyrellaceae 12
Coprinellus impatiens Z - nėra bendro pavadinimo Psathyrellaceae 12
Coprinellus xanthothrix Z - nėra bendro pavadinimo Psathyrellaceae 12
Coprinopsis martinii Z - nėra bendro pavadinimo Psathyrellaceae 12
Coprinopsis stercorea Z - nėra bendro pavadinimo Psathyrellaceae 12
Coprinopsis ksenobija Z - nėra bendro pavadinimo Psathyrellaceae 12
Cortinarius anthracinus Z - nėra bendro pavadinimo Cortinariaceae 08
Cortinarius saturninus Z - nėra bendro pavadinimo Cortinariaceae 08
Crepidotus calolepsis Z - nėra bendro pavadinimo Inocybaceae 03
Cystoderma simulatum Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 02
Cystolepiota pulverulenta Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 01
Trispalvė „Daedaleopsis“ Z - nėra bendro pavadinimo Fomitopsidaceae 01
Daldinia fissa Z - nėra bendro pavadinimo Xylariaceae (Asc) 12
Delicatula integrella Z - nėra bendro pavadinimo Tricholomataceae 01
Dichomitus campestris Z - nėra bendro pavadinimo Polyporaceae 02
Echinoderma echinaceum Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 02
Entoloma atromadidum Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Entoloma caeruleum Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Entoloma lampropus Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Entoloma lucidum Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Entoloma madidum Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Entoloma mougeotii Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Entoloma saepium Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Entoloma vernum Z - nėra bendro pavadinimo Entolomataceae 05
Exidia plana Z - nėra bendro pavadinimo Auriculariaceae 01
Flammulaster muricatus Z - nėra bendro pavadinimo Inocybaceae 09
Flammulina elastica Z - nėra bendro pavadinimo Physalacriaceae 01
Fuscoporia torulosa Kuokštinis laikiklis Hymenochaetaceae 01
Galerina heimansii Z - nėra bendro pavadinimo Strophariaceae 09
Ganoderma carnosum Z - nėra bendro pavadinimo Ganodermataceae 09
Ganoderma resinaceum Z - nėra bendro pavadinimo Ganodermataceae 09
Geoglossum cookeanum Z - nėra bendro pavadinimo Geoglossaceae 09
Geopora arenicola Z - nėra bendro pavadinimo Pirenomataceae (Asc) 01
Gymnopilus decipiens Z - nėra bendro pavadinimo Strophariaceae 08
Gymnopus ocior Z - nėra bendro pavadinimo Marasmiaceae 01
Helvella atra Z - nėra bendro pavadinimo Helvellaceae (Asc) 01
Hortiboletus engelii Z - nėra bendro pavadinimo Boletaceae 07
Hygrocybe helobija Z - nėra bendro pavadinimo Hygrophoraceae 01
Hygrophoropsis rufa Z - nėra bendro pavadinimo Hygrophoropsidaceae 01
Hygrophorus latitabundus Z - nėra bendro pavadinimo Hygrophoraceae 01
Inocybe pusio Z - nėra bendro pavadinimo Inocybaceae 09
Lactarius azonites Z - nėra bendro pavadinimo Russulaceae 02
Leccinum cyaneobasileucum Z - nėra bendro pavadinimo Boletaceae 03
Lepiota ignivolvata Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 01
Lepiota oreadiformis Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 01
Lepista multiformis Z - nėra bendro pavadinimo Tricholomataceae 05
Leucoagaricus crystallifer Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 01
Macrolepiota excoriata Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 01
Macrolepiota phaeodisca Z - nėra bendro pavadinimo Agaricaceae 01
Marasmius bulliardii Z - nėra bendro pavadinimo Marasmiaceae 01
Meottomyces dissimulans Z - nėra bendro pavadinimo Strophariaceae 10
Microglossum viride Z - nėra bendro pavadinimo Leotiaceae (Asc) 01
Mycena abramsii Z - nėra bendro pavadinimo Mycenaceae 01
Mycena flavescens Z - nėra bendro pavadinimo Mycenaceae 01
Naucoria scolecina Z - nėra bendro pavadinimo Strophariaceae 08
Omphalotus olearius Z - nėra bendro pavadinimo Marasmiaceae 01
Panus rudis Z - nėra bendro pavadinimo Polyporaceae 01
Paxillus obscurisporus Z - nėra bendro pavadinimo Paxillaceae 03
Paxillus olivellus Z - nėra bendro pavadinimo Paxillaceae 03
Peziza arvernensis Z - nėra bendro pavadinimo Pezizaceae (Asc) 01
Pezizos mikropusas Z - nėra bendro pavadinimo Pezizaceae (Asc) 01
Peziza violacea Z - nėra bendro pavadinimo Pezizaceae (Asc) 01
Phallus rubicundus Z - nėra bendro pavadinimo Phallaceae 02
Phellinus populicola Z - nėra bendro pavadinimo Hymenochaetaceae 01
Pholiota adiposa Z - nėra bendro pavadinimo Strophariaceae 09
Pholiota lubrica Z - nėra bendro pavadinimo Strophariaceae 09
Pluteus aurantiorugosus Z - nėra bendro pavadinimo Pluteaceae 05
Pluteus podospileus Z - nėra bendro pavadinimo Pluteaceae 05
Postia placenta Z - nėra bendro pavadinimo Fomitopsidaceae 01
Psathyrella bipellis Z - nėra bendro pavadinimo Psathyrellaceae 12
Ramaria abietina Z - nėra bendro pavadinimo Gomphaceae 02
Ramaria flaccida Z - nėra bendro pavadinimo Gomphaceae 02
Ramaria flava Z - nėra bendro pavadinimo Gomphaceae 03
Ramariopsis subtilis Z - nėra bendro pavadinimo Clavariaceae 01
Russula farinipes Z - nėra bendro pavadinimo Russulaceae 01
Russula praetervisa Z - nėra bendro pavadinimo Russulaceae 02
Russula cuprea Z - nėra bendro pavadinimo Russulaceae 03
Scutellinia mirabilis Z - nėra bendro pavadinimo Pyronemataceae (Asc) 01
Scutellinia trechispora Z - nėra bendro pavadinimo Pyronemataceae (Asc) 01
Sparassis spathulata Z - nėra bendro pavadinimo Sparassidaceae 01
Steccherinum ochraceum Z - nėra bendro pavadinimo Meruliaceae 01
Stereum rameale Z - nėra bendro pavadinimo Stereaceae 01
Suillus collinitus Z - nėra bendro pavadinimo Suillaceae 03
Thelephora penicillata Z - nėra bendro pavadinimo Thelephoraceae 11
Trametes ochracea Z - nėra bendro pavadinimo Polyporaceae 01
Trametes pubescens Z - nėra bendro pavadinimo Polyporaceae 01
Tremella aurantia Z - nėra bendro pavadinimo Tremellaceae 01
Trichoderma viride Z - nėra bendro pavadinimo Hypocreaceae (Asc) 01
Tricholoma pardinum Z - nėra bendro pavadinimo Tricholomataceae 01
Xerocomellus cisalpinus Z - nėra bendro pavadinimo Boletaceae 07
Hydnellum concrescens Zonuotas dantis Bankeraceae 09

Puslapio viršuje ...


Jei jums pasirodė, kad ši informacija yra naudinga, esame tikri, kad taip pat rasite mūsų Pato O'Reilly knygą „ Sužavėti grybai “. Autoriaus pasirašytos kietosios kopijos su specialia nuolaida yra prieinamos čia ...

Kitos gamtos knygos iš „ First Nature“ ...