Laukinės gėlės, Didžioji Britanija ir Europa: rūšiuojamos pagal bendrus pavadinimus

Eryngium maritimum - jūrų Holly Epipactis atrorubens - tamsiai raudona helleborine Ophrys lutea - geltonoji Ophrys - geltonoji bičių orchidėja Melampyrum arvense - lauko karvės kviečiai Vilkdalgis lutescens Dracunculus vulgaris - paprastasis drakonas Arum Narcizas eleganas

Paveikslėliai, atpažinimas ir buveinių gairės 650 laukinių gėlių rūšių Didžiojoje Britanijoje ir Europoje. Augalų šeimų paveikslų galerijos, įskaitant 150 laukinių orchidėjų. Taip pat žiūrėkite orchidėjų prigimtį ir biologiją, sistemingumą ir taksonomiją, išsaugojimo pavadinimus ir rūpinimąsi orchidėjomis kaip kambariniais augalais.

Rūšių rodyklė - rūšiuokite pagal:> mokslinius pavadinimus> bendrinius pavadinimus> botanikos šeimas> dominuojančią spalvą

Crassulaceae
Nuo A iki Z moksliniais pavadinimais Nuo A iki Z bendriniais vardais Botanikos šeimų nuo A iki Z pagal spalvą
Smyrnium olusatrum Aleksandrai Apiaceae 2
Linaria algarviana Algarvės rupūžė Plantaginaceae 5
Allium subvillosum Allium subvillosum Amaryllidaceae 2
Prunus dulcis Migdolai Rosaceae 4
Clematis alpina Alpių klematis Ranunculaceae 6
Minuartia obtusiloba Alpių smiltynė Caryophyllaceae 2
Scilla bifolia Alpių kalmaras Šparaginės 6
Orobanche amethystea Ametistas Broomrape Orobanchaceae 7
Persicaria amphibia Amfibijos bistortas Daugiakampės 4
Orchis anatolica Anatolijos orchidėja Orchidaceae 5
Andryala integrifolia Andryala Asteraceae 3
Anemone heldreichii Anemone heldreichii Ranunculaceae 2
Polygonatum odoratum Kampinis Saliamono antspaudas Šparaginės 2
Consolida ambigua Kasmetinis „Larkspur“ Ranunculaceae 6
Solanum linnaeanum Sodomos obuolys Solanaceae 5
Aquilegia vulgaris Aquilegia Ranunculaceae 6
Aristolochia paucinervis Aristolochia longa Aristolochiaceae 7
Balsamorhiza sagitata Arrowleaf balzamas Asteraceae 3
Astragalus lusitanicus Astragalus lusitanicus Fabaceae 2
Astragalus tragacantha subsp. vicentinus Astragalus tragacantha Fabaceae 2
Aubretia deltoidea Aubrieta Brassicaceae 5
Colchicum autumnale Rudens krokusas Colchicaceae 5
Spiranthes spiralis Rudens ledi kasos Orchidaceae 2
Acis autumnalis Rudens snaigė Amaryllidaceae 2
Scilla autumnalis Rudens kalmaras Šparaginės 5
Gynandriris sisyrinchium Barbarų riešutas Iridaceae 6
Potentilla sterilis Nevaisinga braškė Rosaceae 2
Melittis melissophyllum Niekieno balzamas Lamiaceae 5
Linum narbonense Gražus Linas Linaceae 6
Ophrys apifera Bičių orchidėja Orchidaceae 7
Ophrys apifera x Ophrys insectifera Bičių orchidėja x musių orchidėja Orchidaceae 7
Erica cinerea Varpas Heatheras Ericaceae 5
Bellardia trixago Bellardia Orobanchaceae 3
Bellardia trixago Bellardia Orobanchaceae 5
Oxalis Pes-capre Bermudų vėdrynas Oxalidaceae 3
Ophrys bertolonii Bertoloni bičių orchidėja Orchidaceae 5
Stachys officinalis Betonija Lamiaceae 5
Primula farinosa Paukščių akis raktažolė Primulaceae 3
Lotus corniculatus Paukščių pėda Trefoil Fabaceae 3
Neottia nidus-avis Paukščių lizdo orchidėja Orchidaceae 7
Ophrys episcopalis Vyskupo Ophrys Orchidaceae 7
Sedum akras Įkandimas Stonecropui Crassulaceae 3
Lupinus micranthus Kartus mėlynas lubinas Fabaceae 6
Solanum dulcamara Karčiai saldus Solanaceae 5
Ferraria crispa Juoda vėliava Iridaceae 7
Medicago lupulina Juodasis Medickas Fabaceae 3
Gymnadenia nigra subsp. rhellicani Juodoji vanilės orchidėja Orchidaceae 5
Silene vulgaris Šlapimo pūslės Campionas Caryophyllaceae 2
Trikojis tetraphyllum Šlapimo pūslė Fabaceae 3
Gaillardia aristata Antklodės gėlė Asteraceae 3
Geranium sanguineum Kruvinos gervės sąskaita Geraniaceae 5
Cynoglossum creticum Mėlynojo skaliko liežuvis Boraginaceae 6
Lactuca perennis Mėlynos salotos Asteraceae 6
Hyacinthoides non-scripta Mėlynasis varpas Šparaginės 6
Platanthera obtusata Bukalapė orchidėja Orchidaceae 2
Narthecium ossifragum Pelkės asfodelis Nartheciaceae 3
„Myrica gale“ Bog Myrtle Myricaceae 4
Hammarbya paludosa Pelkių orchidėja Orchidaceae 1
Anagallis tenella Bog Pimpernel Primulaceae 5
Andromeda porifolia Bogas Rosemary Ericaceae 5
Menyanthes trifoliata Bogbean Menyanthaceae 2
Orchis mascula subsp . speciosa Bohemijos ankstyvoji violetinė-orchidėja Orchidaceae 5
Borago officinalis Agurklės Boraginaceae 1
Bougainvillea glabra Bougainvillea Nyctaginaceae 5
Sparganium erectum Šakotasis „Bur-reed“ Sparganiaceae 1
Lathyrus latifolius Plačialapis amžinas žirnis Fabaceae 5
Epipactis helleborine Plačialapė Helleborine Orchidaceae 1
Epipactis helleborine var. albifolia Plačialapė Helleborine Orchidaceae 2
Epipactis helleborine var. purpurea Plačialapė Helleborine Orchidaceae 5
Epipactis helleborine var. viridiflora Plačialapė Helleborine Orchidaceae 1
Dactylorhiza majalis Plačialapė pelkinė orchidėja Orchidaceae 5
Potamogeton natans Plačialapis tvenkinys Potamogetonaceae 1
Veronika beccabunga Brooklime Plantaginaceae 6
Anacamptis coriophora Re klaidų orchidėja Orchidaceae 4
Anacamptis coriopohora subsp. aromatai Re klaidų orchidėja Orchidaceae 5
Ajuga reptans Bugle Lamiaceae 5
Typha latifolia Bulrushas (puikus meldas) Typhaceae 7
Ophrys bombyliflora Kamanių orchidėja Orchidaceae 7
Rosa pimpinellifolia Burnet Rose Rosaceae 4
Aethionema sausi Apdegęs Candytuft Brassicaceae 2
Neotinea ustulata Nudegusi arbatžolė Orchidaceae 5
Lupinus arboreus Bušas Lupinas Fabaceae 3
Petasites hybridus Butterbur Asteraceae 5
Ranunculus acris Vėdrynas Ranunculaceae 3
Pinguicula vulgaris Sviestmedis Lentibulariaceae 5
Cotula coronopifolia Mygtukas Asteraceae 3
Elodea canadensis Kanados tvenkinys Hydrocharitaceae 1
Carlina vulgaris Carline Thistle Asteraceae 7
Orobanche crenata Gvazdikais kvepianti šluota Orobanchaceae 2
Lilium carniolicum Karnizinė lelija Liliaceae 4
Nepeta tuberosa Katmintos (Nepeta tuberosa) Lamiaceae 6
Centaurea pullata Centaurea pullata Asteraceae 5
Gymnadenia conopsea Kreidos kvapni orchidėja Orchidaceae 5
Chamorchis alpina Chamorchis alpina Orchidaceae 1
Anacamptis morio subsp. champagneuxii Šampano orchidėja Orchidaceae 5
Cichorium intybus Cikorijos Asteraceae 6
Cistanche phelypaea Cistanche Orobanchaceae 3
Galium aparine Skaldytojai Rubiaceae 2
Paeonia clusii Clusius bijūnas Paeoniaceae 5
Aquilegia caerulea Kolorado mėlynasis kolorinas Ranunculaceae 6
Tussilago farfara Papėdė Asteraceae 3
Asphodelus aestivus Paprastasis asfodelis Xanthorrhoeaceae 2
Camassia quamash Paprastosios „Blue Camas“ Šparaginės 6
Orobanche minor Paprastoji šluota Orobanchaceae 7
Hypochaeris radicata Paprastoji katžolė Asteraceae 3
Centaurium erythraea Paprastasis šimtmetis Gentianacea 5
Symphytum officinale Paprastoji Comfrey Boraginaceae 5
Eriophorum angustifolium Paprastoji medvilninė žolė Cyperaceae 2
Melampyrum pratense Paprastieji karvės kviečiai Orobanchaceae 3
Kuskutos epitimas Paprastasis Dodderis Cuscutaceae 4
Viola riviniana Bendrasis šuo Voiletas Violaceae 5
Dracunculus vulgaris Paprastasis drakonas Arumas Araceae 7
Lemna nepilnametė Paprastoji antis Lemnaceae 1
Scrophularia nodosa Paprastoji figvata Scrophulariaceae 1
Pulicaria dysenterica Paprastasis blusas Asteraceae 3
Lithospermum officinale Paprastasis Gromvelis Boraginaceae 2
Galeopsis tetrahitas Paprastoji kanapė Lamiaceae 5
Centaurea nigra Paprastoji spragė Asteraceae 5
Malva sylvestris Paprastoji malva Malvaceae 5
Senecio jacobaea Paprastasis skuduras Asteraceae 3
Cochlearia officinalis Paprastoji skorbuto žolė Brassicaceae 2
Polygonatum multiflorum Paprastas Saliamono antspaudas Šparaginės 2
Rumex acetosa Paprastoji rūgštynė Daugiakampės 7
Dactylorhiza fuchsii Paprastoji dėmėtoji-orchidėja Orchidaceae 5
Dactylorhiza fuchsii var. rodochila Paprastoji dėmėtoji-orchidėja Orchidaceae 5
Linaria vulgaris Paprastieji rupūžių lapai Plantaginaceae 3
Neottia ovata Bendras „Twayblade“ Orchidaceae 1
Valeriana officinalis Paprastasis valerijonas Caprifoliaceae 5
Vicia sativa Paprastoji vikė Fabaceae 5
Ratibida columnifera Spygliuota gėlė Asteraceae 4
Neotinea conica Kūginė orchidėja Orchidaceae 5
Neotinea tridentata subsp . kūgis Kūginė orchidėja Orchidaceae 5
Cardamine bulbifera Koralrootas Brassicaceae 5
Corallorhiza trifida „Coralroot Orchid“ Orchidaceae 1
Centaurea cyanus Rugiagėlė Asteraceae 6
Eriophorum vaginatum Medvilninė žolė (pelkinė medvilnė) Cyperaceae 2
Anthriscus sylvestris Karvės petražolės Apiaceae 2
Primula veris Karvių slydimas Primulaceae 3
Ranunculus repens Šliaužiantis vėdrynas Ranunculaceae 3
Potentilla reptans Šliaužiantis cinquefoil Rosaceae 3
Lysimachia nummularia Šliaužianti Jenny Primulaceae 3
Goodyera repens Šliaužiančios ledi kasos Orchidaceae 2
Cirsium arvense Šliaužiantis usnis Asteraceae 5
Melampyrum cristatum Kuoduotas karvių kvietis Orobanchaceae 5
Arum creticum Kretos Arumas Araceae 3
Aristolochia cretica Kretos gimdymas Aristolochiaceae 7
Ophrys cretica Kretos Ophrys Orchidaceae 7
Phlomis cretica Kretos flomisas Lamiaceae 3
Cyclamen creticum Kretos sėjiniai Primulaceae 2
Tulipa cretica Kretos tulpė Liliaceae 5
Scorzonera cretica Kretinės angio žolė Asteraceae 3
Erica tetralix Kryžminis Heathas Ericaceae 5
Anemone coronaria Karūna Anemone Ranunculaceae 4
Glebionys coronaria Karūna Daisy Asteraceae 3
Cardamine pratensis Gegutės gėlė Brassicaceae 5
Geranium dissectum Nupjauta lapinė gervė Geraniaceae 5
Prunella laciniata Iškirpti lapai Savęs išgydymas Lamiaceae 2
Ophrys kotschyi Kipro bičių orchidėja Orchidaceae 7
Cytinus hypocistis Cytinus hypocistus Rafflesiaceae 3
Cytinus ruber Cytinus ruber Rafflesiaceae 4
Dactylorhiza maculata subsp. ericetorum Dactylorhiza maculata subsp. ericetorum Orchidaceae 5
Dactylorhiza saccifera Dactylorhiza saccifera Orchidaceae 5
Dactylorhiza xgrandis Dactylorhiza xgrandis Orchidaceae 5
Narcizas pseudonarcissus Narcizas Amaryllidaceae 3
Bellis perennis Daisy Asteraceae 2
Taraxacum officinale Kiaulpienė Asteraceae 3
Ophrys sphegodes subsp . passionis Tamsūs Ophrys Orchidaceae 7
Epipactis atrorubens Tamsiai raudona Helleborine Orchidaceae 4
Atropa belladonna Mirtinas naktinis šešėlis Solanaceae 5
Neotinea maculata Tankiažiedė orchidėja Orchidaceae 5
Orchis intacta Tankiažiedė orchidėja Orchidaceae 2
Succisa pratensis Devilsbit Scabious Dipsacaceae 6
Digitalis lanata Digitalis lanata Plantaginaceae 7
Dipcadi serotinum Dipcadi Liliaceae 7
Rosa canina Šuo Rožė Rosaceae 5
Mercurialis perennis Šuns gyvsidabris Euphorbiaceae 1
Erica ciliaris Dorsetas Heathas Ericaceae 5
Filipendula vulgaris Dropwort Rosaceae 2
Epipactis dunensis Helleborine kopa Orchidaceae 1
Alto trispalvė subsp . curtisii Kopų kasa Violaceae 5
Geranium phaeum Dusky Crane sąskaita Geraniaceae 5
Aristolochia baetica Olando vamzdis Aristolochiaceae 7
Trispalvė „Convolvulus“ Nykštukas Convolvulus Convolvulaceae 6
Phlomis lanata Nykštukas Jeruzalės šalavijas Lamiaceae 3
Malva multiflora Nykštukų medžio dykuma Malvaceae 5
Viola reichenbachiana Ankstyvasis šuo Voilet Violaceae 5
Myosotis ramosissima Ankstyvas neužmirštuolė Boraginaceae 6
Dactylorhiza incarnata subsp. inkarnatas Ankstyvoji pelkinė orchidėja Orchidaceae 5
Dactylorhiza incarnata subsp. kokcina Ankstyvoji pelkinė orchidėja Orchidaceae 5
Dactylorhiza incarnata subsp. orchroleuca Ankstyvoji pelkinė orchidėja Orchidaceae 2
Dactylorhiza incarnata subsp. pulchella Ankstyvoji pelkinė orchidėja Orchidaceae 5
Ophrys sphegodes Ankstyvoji voro orchidėja Orchidaceae 7
Orchis mascula Anksti violetinė orchidėja Orchidaceae 5
Serapias orientalis Rytų liežuvio orchidėja Orchidaceae 4
Dactylorhiza sambucina Vyresniųjų žiedų orchidėja Orchidaceae 3
Inula helenium Elecampane Asteraceae 3
Anticlea elegans Elegantiškos mirties kameros Melanthiaceae 2
Pedicularis groenlandica Dramblio galva Orobanchaceae 5
Circaea lutetiana „Enchanter's Nightshade“ Onagraceae 2
Sedum anglicum Anglų „Stonecrop“ 4
Epipactis lusitanica Epipactis lusitanica Orchidaceae 1
Epipactis microphylla Epipactis microphylla Orchidaceae 1
Epipactis neerlandica Epipactis neerlandica Orchidaceae 1
Epipactis tremolsii Epipactis tremolsii Orchidaceae 1
Erica multiflora Erica multiflora Ericaceae 5
Tolpis barbata Europos skėtis Pienžolė Asteraceae 3
Oenothera biennis Vakaro raktažolė Onograceae 3
Euphrasia officinalis Akių šviesa Lamiaceae 2
Calypso bulbosa Pasakų šlepetė Orchidaceae 5
Anacamptis collina Vėduoklėmis papuošta orchidėja Orchidaceae 4
Anacamptis collina Vėduoklėmis papuošta orchidėja Orchidaceae 5
Fedia cornucopiae Fedia Valerijonai 5
Liparis loeselii Fen orchidėja Orchidaceae 1
Foeniculum vulgare Pankoliai Apiaceae 3
Tanacetum parthenium Feverfew Asteraceae 3
Dodecatheon pulchellum Nedaug žiedų krintanti žvaigždė Primulaceae 5
Convolvulus arvensis Lauko Bindweed Convolvulaceae 2
Melampyrum arvense Lauko karvės kviečiai Orobanchaceae 5
Myosotis arvensis Neužmiršk lauke Boraginaceae 6
Gladiolus italicus Lauko kardelis Iridaceae 5
Papaver rhoeas Lauko aguona Papaveraceae 4
Knautia arvensis Laukas Scabious Dipsacaceae 6
Stachys arvensis Lauko pūslelinė Lamiaceae 5
Butomus umbellatus Žydintis skubėjimas Butomaceae 5
Ophrys insectifera Musių orchidėja Orchidaceae 7
Orchis quadripunctata Keturių dėmių orchidėja Orchidaceae 5
Pilosella aurantiaca Lapė ir jaunikliai Asteraceae 4
Digitalis purpurea Lapinė pirštinė Plantaginaceae 5
Lavandula stoechas Prancūziškos levandos Lamiaceae 5
Arisarum simorrhinum „Brolio karvė“ Araceae 7
Dianthus superbusas „Fringed Pink“ Caryophyllaceae 5
Ruta chalepensis Fringed Rue Rutaceae 3
Nymphoides peltata Kraštinė vandens lelija Menyanthaceae 3
Fritillaria lusitanica Fritillaria lusitanica Liliaceae 5
Fritillaria meleagris Fritillaria meleagris Liliaceae 5
Dactylorhiza viridis Varlių orchidėja Orchidaceae 4
Gennaria diphylla Gennaria diphylla Orchidaceae 2
Veronika Chamaedrys Germander Speedwell Plantaginaceae 6
Epipogium aphyllum Vaiduoklių orchidėja Orchidaceae 5
Heracleum mantegazzianum Milžiniškas latvietis Apiaceae 2
Himantoglossum robertianum Milžiniška orchidėja Orchidaceae 5
Trollius europaeus Žemės rutulys Ranunculaceae 3
Onosma erectum Auksinis lašas Boraginaceae 3
Onosma graecum Auksinis lašas Boraginaceae 3
Onosma taurica Auksinis lašas Boraginaceae 7
Chrysosplenium oppositifolium Auksinis Saksofragas Saxifragaceae 1
Solidago virgaurea Aukso šakelė Asteraceae 3
Muscari neglectum Vynuogių hiacintas Šparaginės 6
Parnassia palustris Parnaso žolė Celastraceae 2
Sanguisorba officinalis Puiki Burnet Rosaceae 4
Astrantia major Puiki „Masterwort“ Apiaceae 5
Thalictrum aquilegifolium Didžioji pieva Rue Ranunculaceae 2
Verbascum thapsus Didysis Mulleinas Scrophulariaceae 3
Epilobium hirsutum Didysis Gluosnis Onagraceae 5
Utricularia vulgaris Didžioji šlapimo pūslė Lentibulariaceae 3
Lotus pedunculatus Didžioji paukščių pėdutė Fabaceae 3
Platanthera chlorantha Didysis drugelis-orchidėja Orchidaceae 2
Chelidonium majus Didžioji ugniažolė Papaveraceae 3
Centaurea scabiosa Didesnė spragė Asteraceae 5
Ranunculus lingua Didysis ietigalys Ranunculaceae 3
Stellaria holostea Didesnė dygsnio juosta Caryophyllaceae 2
Ophrys sphegodes subsp . spruneri Grecian Spider Orchidėja Orchidaceae 7
Euphorbia acanthothamnos Graikijos spygliuota spurge Euphorbiaceae 2
Pentaglottis sempervivens Žalioji „Alkanet“ Boraginaceae 6
Platanthera huronensis Žaliosios pelkės orchidėja Orchidaceae 2
Frasera speciosa Žalioji gentinė Gentianaceae 2
Helleborus viridis Žalioji Hellebore Ranunculaceae 1
Epipactis phylanthes Žalialapis helleborinas Orchidaceae 1
Epipactis phyllanthes var . cambrensis Žalialapis helleborinas Orchidaceae 1
Epipactis phyllanthes var . vectensis Žalialapis helleborinas Orchidaceae 1
Anacamptis morio Žalialapė orchidėja Orchidaceae 5
Cistus albidus Pilkalapis Cistus Cistaceae 5
Aegopodium podagraria Antžeminis vyresnysis Apiaceae 2
Glechoma hederacea Žemė gebenė Lamiaceae 6
Senecio vulgaris Groundsel Asteraceae 3
Cistus ladanifer Guma Cistus Cistaceae 2
Gymnadenia frivaldii Gymnadenia frivaldii Orchidaceae 5
Gymnadenia odoratissima Gymnadenia odoratissima Orchidaceae 5
Haquetia epipactis Haquetia Apiaceae 1
Campanula rotundifolia Harebellas Campanulaceae 6
Dactylorhiza cordigera Širdies žiedų pelkių orchidėja Orchidaceae 5
Serapias cordigera Širdies žiedais serapijos Orchidaceae 4
Saugus galis Heath Bedstraw Rubiaceae 2
Gymnadenia borealis Viržių kvapnioji orchidėja Orchidaceae 5
Lobelia urens Heathas Lobelija Campanulaceae 6
Dactylorhiza maculata Heathas dėmėtas-orchidėja Orchidaceae 5
Calluna vulgaris Viržiai - molva Ericaceae 5
Dactylorhiza ebudensis Hebridėjos pelkės-orchidėja Orchidaceae 5
Galium mollugo Gyvatvorės patalynė Rubiaceae 2
Calystegia sepium Gyvatvorė Bindweed Convolvulaceae 2
Stachys sylvatica Gyvatvorė Lamiaceae 5
Helichrysum stoechas Helichrysum stoechas Asteraceae 3
Conium maculatum Hemlockas Apiaceae 2
Oenanthe crocata Hemlock vandens lašelis Apiaceae 2
Eupatorium cannabinum Kanapių agrimonas Asteraceae 5
Orobanche ramosa Kanapių šluota Orobanchaceae 6
Hyoscyamus niger Henbane Solanaceae 7
Paryžiaus kvadrifolija Žolė Paryžius Melanthiaceae 1
Geranium robertianum Žolė Robertas Geraniaceae 5
Impatiens grandulifera Himalajų balzamas Balsaminaceae 5
Heracleum sphondylium Barštis Apiaceae 2
Asphodelus fistulosus Tuščiavidurio kamieno asfodelis Xanthorrhoeaceae 2
Anacamptis sancta Šventoji orchidėja Orchidaceae 5
Lunaria annua Sąžiningumas Brassicaceae 5
Lonicera periclymenum Sausmedis Caprifoliaceae 3
Cerinthe major Medaus misa - grietinėlė Boraginaceae 3
Cerinthe major Medaus misa - violetinė Boraginaceae 5
Carpobrutus edulis Hottentot fig - purpurinė Aizoaceae 5
Carpobrutus edulis Hottentot fig - geltona Aizoaceae 3
Melampyrum scardicum Vengrijos karvių kviečiai Orobanchaceae 5
Hypericum olympicum Hypericum olympicum Hypericaceae 3
Onopordum illyricum Ilyrų škotų usnis Asteraceae 6
Iris albicans Iris albicans Iridaceae 2
Vilkdalgis foetidissima Vilkdalgis foetidissima Iridaceae 5
Vilkdalgis lutescens Vilkdalgis lutescens Iridaceae 3
Vilkdalgis pseudopumila Vilkdalgis pseudopumila Iridaceae 3
Iris reichenbachii Iris reichenbachii Iridaceae 3
Spiranthes romanzoffiana Airijos ledi kasos Orchidaceae 2
Dactylorhiza majalis var. kerrryensis Airijos pelkė-orchidėja Orchidaceae 5
Wahlenbergia hederacea Gebenės lapų varpelis Campanulaceae 5
Ranunculus hederaceus Gebenės lapų varna Ranunculaceae 2
Cymbalaria muralis Gebenės lapų rupūžė Plantaginaceae 5
Alliaria petiolata Džekas prie gyvatvorės Brassicaceae 2
Fallopia japonica Japonų knotė Daugiakampės 2
Phlomis fruticosa Jeruzalės išminčius Lamiaceae 3
Anthyllis pažeidaria Inkstų vikė Fabaceae 3
Rhodiola rosea Karaliaus karūna Crassulaceae 4
„Orobanche elatior“ Knapweed Broomrape Orobanchaceae 7
Himantoglossum comperianum Kompero orchidėja Orchidaceae 5
Orchis purpurea Ledi orchidėja Orchidaceae 5
Galium verum Ponios lovatiesė Rubiaceae 3
Alchemilla vulgaris „Lady's Mantle“ Rosaceae 1
Cypripedium calceolus Ponios šlepetės orchidėja Orchidaceae 3
Calystegia silvatica Didelis Bindweed Convolvulaceae 2
Anchusa azurea Didelis mėlynas Alkanetas Boraginaceae 6
Arum italicum Didelis gegutės pintas Araceae 2
Euphorbia characias Didelis Viduržemio jūros potvynis Euphorbiaceae 2
Digitalis grandiflora Didelė geltona lapė Plantaginaceae 3
Ophrys fuciflora Vėlyvas voras-orchidėja Orchidaceae 7
Anacamptis laxiflora Laisvai žydinti orchidėja Orchidaceae 5
Dactylorhiza incarnata subsp. Cruenta Leopardo orchidėja Orchidaceae 5
Doronicum columnae Leopardo bėda Asteraceae 3
Arctium minusas Mažoji varnalėša Asteraceae 5
Platanthera bifolia Mažasis drugelis-orchidėja Orchidaceae 2
Ranunculus ficaria Mažoji ugniažolė Ranunculaceae 3
Vinca nepilnametė Mažoji periwinkle Apocynaceae 6
Misopatas orontis Mažasis „Snapdragon“ Plantaginaceae 5
Ranunculus flammula Mažoji ietigalė Ranunculaceae 3
Stellaria graminea Mažasis dygsniuotasis Caryophyllaceae 2
Neottia cordata Mažoji „Twayblade“ Orchidaceae 7
Baldellia ranunculoides Mažasis vandens gysločio Alismataceae 5
Epipactis sancta Lindisfarne Helleborine Orchidaceae 2
Himantoglossum hircinum Driežų orchidėja Orchidaceae 1
Serapias vomeracea Ilga lūpų liežuvio orchidėja Orchidaceae 4
Anacamptis morio subsp . longicornu Ilga spąstų orchidėja Orchidaceae 5
Arum maculatum Ponai ir ponios Araceae 1
Pedicularis sylvatica Lousewort Orobanchaceae 5
Ophrys speculum subsp . lusitanica Lusitanica orchidėja Orchidaceae 7
Dianthus deltoides Mergelė Pink Caryophyllaceae 5
Malcolmia flexuosa Malcolmia flexuosa Brassicaceae 5
Cynomorium coccineum Maltiečių grybas Cynomoriaceae 7
Orchis anthropophora Žmogus orchidėja Orchidaceae 5
Mandragora autumnalis Mandrake Solanaceae 5
Leucanthemum vulgare Marguerites Asteraceae 2
Galium palustre Pelkių lovos kraštas Rubiaceae 2
Comarum palustre Pelkinė cinquefoil Rosaceae 5
Gymnadenia densiflora Pelkinė kvapni orchidėja Orchidaceae 5
Epipactis palustris Pelkė Helleborine Orchidaceae 2
Pedicularis palustris Pelkinė varpinė Orobanchaceae 5
Althaea officinalis Zefyras Malvaceae 5
Senecio aquaticus Pelkė Ragwort Asteraceae 3
Hypericum elodes Pelkinė jonažolė Hypericaceae 3
Valeriana dioica Pelkė Valerijonas Caprifoliaceae 5
Epilobium palustre Pelkė Gluobė Onagraceae 5
Stachys palustris Pelkinė pūslelinė Lamiaceae 5
Caltha palustris Pelkinė medetka Ranunculaceae 3
Lilium martagon Martagon Lily Liliaceae 5
Geranium pratense Pievinė gervė Geraniaceae 6
Cirsium dissectum Pievinis usnis Asteraceae 5
Lathyrus pratensis Pievinė piketė Fabaceae 3
Filipendula ulmaria Meadowsweet Rosaceae 2
Orchis militaris Karinė orchidėja Orchidaceae 5
Polygala vulgaris Pienžolė Polygalaceae 6
Neotinea lactea Pieninė orchidėja Orchidaceae 5
Orchis lactea Pieninė orchidėja Orchidaceae 5
Ophryso spekuliacija Veidrodinė orchidėja Orchidaceae 7
Misopates calycinum Misopates calycinum Plantaginaceae 5
Mimulus guttatus Beždžionės gėlė Phrymaceae 3
Orchis simia Beždžionių orchidėja Orchidaceae 5
Silene acaulis Samanų stovykla Caryophyllaceae 5
Arum ideum Arum kalnas Araceae 2
Dryas octopetala Avenso kalnas Rosaceae 2
Antennaria dioica Amžinas kalnas Asteraceae 2
Gentiana parryi Gentiano kalnas Gentianaceae 6
Pilosella officinarum Pelės ausis Hawkweed Asteraceae 3
Malva moschata Muskų dykuma Malvaceae 5
Herminium monorchis Musko orchidėja Orchidaceae 1
Orchis italica Nuogo žmogaus orchidėja Orchidaceae 1
Narcizas calcicola Narcizas calcicola Amaryllidaceae 3
Narcizas eleganas Narcizas eleganas Amaryllidaceae 2
Narcizas serotinas Narcizas serotinas Amaryllidaceae 2
Echium angustifolium Siauralapis „Bugloss“ Boraginaceae 6
Lupinus angustifolius Siauralapis lubinas Fabaceae 6
Dactylorhiza traunsteinerioides Siauralapė pelkinė orchidėja Orchidaceae 5
Epipactis leptochila Siauros lūpos Helleborine Orchidaceae 1
Umbilicus rupestris Navelwort Crassulaceae 1
Campanula trachelis Dilgėlių lapų varpelis Campanulaceae 6
Lapsana communis Nipplewort Asteraceae 3
Platanthera hyperborea Šiaurinė žalia Rein-orchidėja Orchidaceae 2
Dactylorhiza purpurella Šiaurės pelkė-orchidėja Orchidaceae 5
Dactylorhiza purpurella var. cambrensis Šiaurės pelkė-orchidėja var. cambrensis Orchidaceae 5
Silene nutans Notingemo „Catchfly“ Caryophyllaceae 2
Dactylorhiza fuchsii subsp. okellyi O'Kelly dėmėta orchidėja Orchidaceae 2
Clematis vitalba Senio žmogaus barzda Ranunculaceae 2
Nerium oleander Oleanderis Apocynaceae 6
Scilla monophyllos Vienalapė Scilla Šparaginės 6
Ononis pusilla Ononis pusilla Fabaceae 3
Ophrys apulica Ophrys apulica Orchidaceae 7
Ophrys sphegodes subsp . araneola Ophrys araneola Orchidaceae 7
Ophrys sphegodes subsp . aveyronensis Ophrys aveyronensis Orchidaceae 7
Ophrys bertoloniiformis Ophrys bertoloniiformis Orchidaceae 1
Ophrys sphegodes subsp . kretensis Ophrys cretensis Orchidaceae 7
Ophrys dyris Ophrys dyris Orchidaceae 7
Ophrys sphegodes subsp . gortynia Ophrys gortynia Orchidaceae 7
Ophrys sphegodes subsp . mammosa Ophrys mammosa Orchidaceae 7
Ophrys melena Ophrys melena Orchidaceae 7
Ophrys parvimaculata Ophrys parvimaculata Orchidaceae 7
Ophrys promontorii Ophrys promontorii Orchidaceae 7
Ophrys regis-ferdinandii Ophrys regis-ferdinandii Orchidaceae 5
Ophrys sicula Ophrys sicula Orchidaceae 3
Ophrys x flavicans Ophrys x flavicans Orchidaceae 7
Impatiens capensis Oranžinis balzamas Balsaminaceae 5
Orchis sitiaca Orchis sitiaca Orchidaceae 5
Ornithogalum narbonense Ornithogalum narbonense Šparaginės 2
Orobanche foetida Orobanche foetida Orobanchaceae 5
Senecio squalidus Oksfordo skuduras Asteraceae 3
„Primula elatior“ „Oxlip“ Primulaceae 3
Paeonia broteroi Paeonia broteroi Paeoniaceae 5
Echium italicum Blyškus „Bugloss“ Boraginaceae 6
Onosma lucana Blyškus auksinis lašas Boraginaceae 2
Linaria repens Blyškūs rupūžių lapai Plantaginaceae 6
Narcizas papirasas Popierinis baltasis Narcizas Amaryllidaceae 2
Paronychia argentea Paronichija Caryophyllaceae 4
Pedicularis parryi Parry's Lousewort Orobanchaceae 5
Oenanthe lachenalii Petražolės Vandens lašai Apiaceae 2
Tragopogon hybridus Ganyklinė ožkos barzda Asteraceae 5
Sarcocornia perennis Daugiametis stikliukas Chenopodiaceae 1
Sonchus arvensis Daugiametis paršavedė Asteraceae 3
Hypericum punctatum Perforuokite jonažoles Hypericaceae 3
Ophrys phryganae Phrygana Ophrys Orchidaceae 5
Conopodium majus Pignutas Apiaceae 2
Matricaria discoidea Ananasas Mayweed Asteraceae 3
Anacamptis papilionaceae Rožinė drugelio orchidėja Orchidaceae 5
Orchis papilionacea Rožinė drugelio orchidėja Orchidaceae 5
Silene colorata Rožinė gaudyklė Caryophyllaceae 4
Crepis rubra Rožinė Hawksbeard Asteraceae 5
Cypripedium acaule Rožinės ledi šlepetės orchidėja Orchidaceae 4
Oxalis articulata Rožinis oksalis Oxalidaceae 4
Claytonia sibirica Rožinis portulakas Portulacaceae 5
Narcissus poeticus Poeto Narcizas Amaryllidaceae 3
„Polygala major“ „Polygala major“ Polygalaceae 6
Hieracium portlandicum Portlando „Hawkweed“ Asteraceae 3
Limonium recurvum subsp. portlandicum Portlando jūros spurge Plumbaginaceae 5
Euphorbia portlandica Portlando „Spurge“ Euphorbiaceae 2
Erica lusitanica Portugalijos viržynai Ericaceae 2
Drosophyllum lusitanicum Portugalijos sekmadienis Drosophyllaceae 3
Opuntia ficus-indica Dygliuota kriaušė Kaktusai 3
Argemone polyanthemos Dygliuota aguona Papaveraceae 2
Sonchus asper Dygliuotas paršavedė Asteraceae 3
Primula vulgaris Raktažolė Primulaceae 3
Orchis provinicialis Provanso orchidėja Orchidaceae 3
Phacelia sericea Violetinis pakraštys Hidrofilacėjos 5
Lythrum salicaria Violetinė „Loosestrife“ Lythraceae 5
Phlomis purpurea Violetinė flomėja Lamiaceae 5
Lathrea clandestina Violetinė dantų žolė Orobanchaceae 5
Ajuga pyramidalis Piramidinė bugle Lamiaceae 5
Anacamptis pyramidalis Piramidinė orchidėja Orchidaceae 5
Anacamptis pyramidalis var. albiflora Pyramidinė orchidėja - balta veislė Orchidaceae 2
Rhodiola rhodantha Karalienės karūna Crassulaceae 5
Gagea bohemica Radnoras Lily Liliaceae 3
Silene flos-cuculi Nuskuręs Robinas Caryophyllaceae 5
Ophrys iricolor Vaivorykštė Ophrys Orchidaceae 7
Allium ursinum Ramsons Amaryllidaceae 2
Anthemis rigida Bekelė ramunėlė Asteraceae 3
Odontites vernus Raudona Bartsia Orobanchaceae 5
Silene dioica Raudonasis stovykla Caryophyllaceae 4
Trifolium pratense Raudonieji dobilai Fabaceae 4
Lamium purpureum Raudonasis krapštukas Lamiaceae 5
Cephalanthera rubra Raudona Helleborine Orchidaceae 5
Glaucium corniculatum Raudonoji raguota aguona Papaveraceae 4
Vicia benghalensis Raudonasis kuokštinis vikis Fabaceae 4
Centranthus ruber

Raudonasis valerijonas Valerijonai 4
Gymnadenia rubra Raudonosios vanilės orchidėja Orchidaceae 4
Persicaria maculosa Raudonšakis Daugiakampės 5
Linaria reflexa Refleksuotų vaisių rupūžiai Plantaginaceae 3
Ononis atgailauja Poilsis-akėčios Fabaceae 5
Rhododendron ponticum Rododendras Ericaceae 5
Dactylorhiza elata Tvirta pelkinė orchidėja Orchidaceae 5
Dactylorhiza elata var. brennensis Tvirta pelkinė orchidėja var. brennensis Orchidaceae 5
Petromarula pinnata Roko salotos Campanulaceae 6
Tulipa saxatilis Roko tulpė Liliaceae 5
Gentianopsis thermalis Uolų kalnas Fringed Gentian Gentianaceae 6
Dactylorhiza romana Romos orchidėja Orchidaceae 5
Romulea bulbocodium Romulea bulbocodium Iridaceae 5
Epilobium angustifolium „Rosebay Willowherb“ Onagraceae 5
Ranunculus omiophyllus Apvalialapė varna Ranunculaceae 2
Drosera rotundifolia Apvalialapis sekmadienis Droseraceae 2
Pyrola rotundifolia Apvalialapis žiemavardis Pyrolaceae 2
Saxifraga tridaktilitai Rue-leaf Saxifrage Saxifragaceae 2
Cistus salviifolius Šalavijo lapelis Cistus Cistaceae 2
Sanguisorba minor Salotos „Burnet“ Rosaceae 4
Tragopogon porrifolius Pasisotinkite Asteraceae 5
Ophrys tenthredinifera Pjūklelių orchidėja Orchidaceae 5
Serratula tinctoria Pjūklelis Asteraceae 3
Anagallis arvensis Scarlet Pimpernel Primulaceae 4
Tripleurospermum inodorum Bekvapis „Mayweed“ Asteraceae 2
Scilla peruviana Scilla peruviana Šparaginės 6
Calystegia soldanella Jūros sidabražolės Convolvulaceae 2
Silene uniflora Jūros stovykla Caryophyllaceae 2
Pancratium maritimum Jūros narcizas Amaryllidaceae 2
Eryngium maritimum Jūra Holly Apiaceae 6
Tripleurospermum maritimum Jūros gegužraibės Asteraceae 2
Medicago prieplauka Jūros Medickas Fabaceae 3
Lathyrus japonicus Jūros žirnis Fabaceae 5
Cakile maritima Jūros raketa Brassicaceae 2
Armeria pungens Jūros rožė Plumbaginaceae 4
Spergularia media Sea Spurrey Caryophyllaceae 5
Matthiola sinuata Jūros atsargos Brassicaceae 5
Crambe maritima Jūros kopūstai Brassicaceae 2
Limonium vulgare Jūros levanda Plumbaginaceae 5
Prunella vulgaris Savęs išgydyti Lamiaceae 5
Serapias apulica Serapias apulica Orchidaceae 4
Serapias neglecta Serapias neglecta Orchidaceae 4
Serapias strictiflora Serapias strictiflora Orchidaceae 7
Jasione montana Sheepsbit Scabious Campanulaceae 6
Scandix pecten-veneris Piemens adatos Apiaceae 2
Geranium lucidum Šviečia Cranesbill Geraniaceae 5
Asclepias speciosa Ištaigingas pienelis Apocynaceae 5
Lithodora fruticosa Krūmas Gromvelis Boraginaceae 6
Anagallis monelli Krūmas Pimpernelas Primulaceae 6
Platanthera dilatata var. leukostachijos Sierra Rein-orchidėja Orchidaceae 2
Silene rothmaleri Silene rothmaleri Caryophyllaceae 5
Malcolmia littorea Sidabrinės jūros atsargos Brassicaceae 5
Potentilla anserina Sidabrinė Rosaceae 3
Hypericum pulchrum Liekna jonažolė Hypericaceae 3
Pseudorchis albida Maža balta orchidėja Orchidaceae 2
Silene gallica Mažažiedė gervė Caryophyllaceae 4
Serapias parviflora Mažažiedės serapijos Orchidaceae 4
Ophrys galilaea Smulkiažiedė geltonoji bitė Ophrys Orchidaceae 7
Lepidium heterophyllum Smito pipirai Brassicaceae 2
Sonchus oleraceus Lygus paršavedė Asteraceae 3
Antirrhinum majus Snapdragon Plantaginaceae 5
Achillea ptarmica Čiaudulys Asteraceae 2
Gagea serotina Snowdonas Lily Liliaceae 3
Galanthus nivalis Snieguolė Liliaceae 2
Yucca glauca Muilas Yucca Šparaginės 2
Ophrys fusca Sombre bičių orchidėja Orchidaceae 7
Orchis olbiensis Pietų Europos ankstyvoji violetinė orchidėja Orchidaceae 5
Dactylorhiza praetermissa Pietų pelkė-orchidėja Orchidaceae 5
Hyacinthoides hispanica Ispanų mėlynoji Šparaginės 6
Vilkdalgis xiphium Ispanų vilkdalgis Iridaceae 6
Scolymus hispanicus Ispanijos austrių augalas Asteraceae 1
Linaria amethystea Ispaniški rupūžių lapai Plantaginaceae 5
Orchis pauciflora Retai žydinti orchidėja Orchidaceae 3
Mentha spicata Ieties kalykla Lamiaceae 5
Ophrys biscutella Akiniai Ophrys Orchidaceae 7
Myriophyllum spicatum Spygliuotas vandens milfoilas Haloragaceae 1
Tuberaria guttata Dėmėtoji Rockrose Cistaceae 3
Trollius laxus Skleidžiama Žemės rutulio gėlė Ranunculaceae 3
Gentiana verna Pavasario gentainis Gentianaceae 6
Scilla verna Pavasario skvošas Šparaginės 6
Ecballium elaterium Purškiantis agurkas Cucurbitaceae 2
Ornithogalum umbellatum Betliejaus žvaigždė Šparaginės 2
Saxifraga stellaris Žvaigždėtas Saxifrage Saxifragaceae 2
Erodium lebelii Lipni gandro sąskaita Geraniaceae 5
Urtica dioica Gailioji dilgėlė Dilgėlinės 1
Chenopodium vulvaria Smirdanti žąsies koja Chenopodiaceae 2
Helleborus foetidus Smirdantis Helenboras Ranunculaceae 1
Arbutus unedo Braškių medis Ericaceae 4
Spiranthes aestivalis Vasaros ledi kasos Orchidaceae 2
Viola odorata Mielas Voiletas Violaceae 5
Cephalanthera longifolia Kardalapė Helleborine Orchidaceae 2
Tanacetum vulgare Tansy Asteraceae 3
Vallisnaria spiralis Juosta-žolė Hydrocharitaceae 1
Muscari comosum Kutelis hiacintas Šparaginės 5
Dipsacus fullonum Arbata Dipsacaceae 6
Datura stramonium Spyglis-obuolys Solanaceae 2
Matthiola tricuspidata Trijų ragų atsargos Brassicaceae 5
Acis trichophyllum Trijų lapų snaigė Amaryllidaceae 2
Armeria maritima Taupumas („Sea Pinks“) Plumbaginaceae 5
Serapias lingua Liežuvio orchidėja Orchidaceae 5
Neotinea tridentata Dantyta orchidėja Orchidaceae 5
Potentilla erecta Tormentil Rosaceae 3
Adoxa moschatellina Rotušės laikrodis Adoxaceae 2
Hypericum humifusum Paskutinė jonažolė Hypericaceae 3
Potentilla anglica Galinis „Tormentil“ Rosaceae 3
Traunsteinera globosa Traunsteinera globosa Orchidaceae 5
Erica arborea Medžio virželis Ericaceae 2
Malva arborea Medžio dykuma Malvaceae 5
Phlomis tuberosa Gumbavaisiniai flomizai Lamiaceae 5
Oenanthe fistulosa Vamzdinis vandens lašelis Apiaceae 2
Vicia cracca Kuokštinė vikė Fabaceae 6
Ranunculus asiaticus „Turban Buttercup“ Ranunculaceae 3
Viola biflora Dviejų žiedų violetinė Violaceae 3
Epipactis dunensis subsp. tynenensis Tyne Helleborine Orchidaceae 2
Sparganium emersum Nešakotas „Bur-reed“ Sparganiaceae 1
Verbascum arcturus Verbascum arcturus Scrophulariaceae 3
Pedicularis verticillata Verticillate Lousewort Orobanchaceae 5
Vicia melanops Vicia melanops Fabaceae 7
Epipactis purpurata Violetinė Helleborine Orchidaceae 1
Epipactis purpurata var. rožinė Violetinė Helleborine Orchidaceae 5
Limodorum abortivum Violetinė Limodore Orchidaceae 5
Echium vulgare „Viper's Bugloss“ Boraginaceae 6
Erysimum cheiri Sienžiedė Brassicaceae 3
Ophrys trollii Vapsvos orchidėja Orchidaceae 7
Geum rivale Vandens Avens Rosaceae 4
Ranunculus fluitans Vandens varna Ranunculaceae 2
Scrophularia auriculata Vandeninė figvata Scrophulariaceae 4
Myosotis scorpioides Nepamiršk vandens Boraginaceae 6
Lobelia dortmanna Vandens lobelija Campanulaceae 5
Mentha aquatica Vandens kalykla Lamiaceae 5
Persicaria hidropiperis Vandens pipirai Daugiakampės 2
Callitriche stagnalis Vandens žvaigždutė Callitrichaceae 2
Nasturtium officinale Vandens krakmolas Brassicaceae 2
Verbascum sinuatum Banguotas lapas Mullein Scrophulariaceae 3
Reseda liuteola Suvirinti Resedaceae 3
Meconopsis cambrica Valų aguona Papaveraceae 3
Corallorhiza maculata f. tarpinis Vakarų koralrootas (rudakojis) Orchidaceae 1
Corallorhiza maculata f. nepriekaištinga Vakarų koralrootas (geltonas, be dėmių) Orchidaceae 1
Corallorhiza mertensiana Vakarų koralrootinė orchidėja Orchidaceae 1
Neottia cordata var. nefrofilija Vakarų širdies lapų „Twayblade“ Orchidaceae 1
Aquilegia elegantula Vakarų Raudonasis Kolumbinas Ranunculaceae 4
Penstemon whippleanus Whipple's Penstemon Plantaginaceae 5
Platanthera dilatata Baltojo pelkės orchidėja Orchidaceae 2
Silene latifolia Baltoji stovykla Caryophyllaceae 2
„Lamium“ albumas Baltasis pragaras Lamiaceae 2
Cephalanthera damasonium Baltoji Helleborine Orchidaceae 2
Reseda alba Balta vinjetė Resedaceae 2
„Ophrys candica“ Baltoji Ophrys Orchidaceae 5
Fumaria capreolata Baltas pakilimas-fumitory Papaveraceae 2
Nymphaea alba Baltoji vandens lelija Nymphaeaceae 2
Angelica sylvestris Laukinė Angelika Apiaceae 2
Brassica oleracea Laukiniai kopūstai Brassicaceae 3
Daucus carota Laukinė morkos Apiaceae 2
Salvia verbenaca Laukinis Klaris Lamiaceae 1
Allium ampeloprasum Laukinis poras Amaryllidaceae 5
Reseda lutea Laukinė vinjetė Resedaceae 2
Pastinaca sativa Laukinis pastarnokas Apiaceae 3
Paeonia mascula Laukinis bijūnas Paeoniaceae 5
Fragaria vesca Laukinė braškė Rosaceae 2
Thymus polytrichus Laukinis čiobreliai Lamiaceae 5
Limonium sinuatum Sparnuota jūros levanda Plumbaginaceae 5
Eranthis hyemalis Žiemos Aconite Ranunculaceae 3
Anemone nemorosa Medienos anemone Ranunculaceae 2
Geum urbanum Mediena Avens Rosaceae 3
Vicia orobus Medžio trauktinė Fabaceae 5
Melampyrum nemerosum Mediena Karvės kviečiai Orobanchaceae 3
Geranium sylvaticum Medienos krano sąskaita Geraniaceae 5
Lilium philadelphicum Medinė lelija Liliaceae 4
Teucrium scorodonia Medienos šalavijas Lamiaceae 2
Ophrys scolopax Woodcock Orchidėja Orchidaceae 5
Ophrys scolopax subsp. apiformis Woodcock Orchidėja Orchidaceae 5
Lithophragma parviflorum Woodlandstar Saxifragaceae 2
Galium odoratum Woodruffas Rubiaceae 2
Oxalis acetosella Medinė rūgštynė Oxalidaceae 2
Viola arborescens Woody / Krūminė Violetinė Violaceae 6
Achillea millefolium Kraujažolė Asteraceae 2
Anemone palmata Geltonasis anemonas Ranunculaceae 3
Lamium galeobdolon Geltonasis arkangelas Lamiaceae 3
Asfodeline lutea Geltonasis asfodelis Xanthorrhoeaceae 3
Parentucellia viscosa Geltona Bartsia Orobanchaceae 3
Campanula thyrsoides Geltona varpinė Campanulaceae 3
Ciota tinctoria Geltona ramunėlė Asteraceae 3
Aquilegia flavescens Geltonasis Kolumbinas Ranunculaceae 3
Pseudofumaria lutea Geltonasis Corydalis Papaveraceae 3
Vilkdalgis pseudacorus Geltona vėliava Iris Iridaceae 3
Narcizas bulbokodis Geltonojo apykaklės paletė narcizas Amaryllidaceae 3
Glaucium flavum Geltona raguota aguona Papaveraceae 3
Lysimachia vulgaris Geltonasis „Loosestrife“ Primulaceae 3
Lupinus liuteus Geltonas lubinas Fabaceae 3
Ophrys lutea Geltonieji Ophrys Orchidaceae 3
Lysimachia nemorum Geltonasis pimpernelis Primulaceae 3
Rhinathus minor Geltonas barškutis Orobanchaceae 3
Astericus maritimus Geltonosios jūros ramunė Asteraceae 3
Gagea peduncularis Betliejaus geltonoji žvaigždė Liliaceae 3
Nuphar lutea Geltona vandens lelija Nymphaeaceae 3
Trifolium terpė Zigzago dobilai Fabaceae 5